lg g2 alacağım bi bakın

Sponsorlu Bağlantılar

Fantastik20

Fantastik20

Üye
    Konu Sahibi
lg g2 alacağım bi bakın
Arkadaşlar taksitle lg g2 alabileceğim bir site varmı. hepsiburada.com demeyin orda beyazı yok

Son düzenleme:

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Beyaz almanı önermem. Ekranın içinde siyah çerçeveler var ve beyazda aşırı belli oluyor. Hem ileride satarsanız siyah daha kolay satılır. Mesela ben siyah almak için kliksa'dan almak yerine Gittigidiyor'dan almıştım.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
Fantastik20

Fantastik20

Üye
    Konu Sahibi
beyaz daha güzel duruyor taksitlemi aldiniz acaba

Adalı_009

Üye
lg g2 aldım bende memnunum rengi hoş hep siyah renk telefon kullandım birazda değişiklik olsun diye beyaz renk aldım yine de karar senin kardeşim

Fantastik20

Fantastik20

Üye
    Konu Sahibi

Adalı_009

Üye
denizli de sümerpark var bimeks mağazasından aldım

Adalı_009

Üye
kredi kartı ile aldım taksit yapmadılar bimekste

McBoltt60

McBoltt60

Üye
g2 super ya 4.2.2 hele bu romu kullanan gende de iyi yani goruntu vs ram kullanim ....

Fantastik20

Fantastik20

Üye
    Konu Sahibi

Bu güvenilirmi

McBoltt60

McBoltt60

Üye
lg g2 aldım bende memnunum rengi hoş hep siyah renk telefon kullandım birazda değişiklik olsun diye beyaz renk aldım yine de karar senin kardeşim
En iyis beyaz ve siyah tabi size kalan göz. Karari ((goruntu)) bakimindan süper. .. saglamlim konusunda. 4 kere yere düştü. . Cok şükür. Birsey yok !!#

Adalı_009

Üye
benim tel yere düştü ama sağlam düştü ekran tuzla buz servise gönderdim garanti dışı olduğu için bir daha düşürmekmi aman aman!!!!

McBoltt60

McBoltt60

Üye
benim tel yere düştü ama sağlam düştü ekran tuzla buz servise gönderdim garanti dışı olduğu için bir daha düşürmekmi aman aman!!!!
Benim tel de arkadas ortaminda dusuruldu klifli iken yAgmurlu az bsy nerdqen baksan asagi yukari 30 cm yukardan asagi düştü yamuk olan tas a denk gelince sol ust. Koseden catladi..
Servise gidip yaptirdim..
500 tl [emoji19] [emoji19]
Bu arada eski kirildan ekranida veriyolar !!!

Adalı_009

Üye
ekranlar ne camından yapılıyorda bu kadar pahalı oluyor anlamış değiliim

McBoltt60

McBoltt60

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Adalı_009