Blok parcalama

Sponsorlu Bağlantılar

ismail

ismail

Üye
    Konu Sahibi
Blok parcalama
Arkadaslar hani altta bi cubuk oluyo cubuktan top cikiyo cikan top bloklara carpip yok ediyo o bloklardan büyüme kuculme ates topu vs cikiyo. Androidde boyle oyunlar var mi

dubsteinn

dubsteinn

Üye
biraz açıklayıcı yazsan keşke :)

ismail

ismail

Üye
    Konu Sahibi
Şimdi ekranın alt tarafında bir çubuk oluyo. ekranın hemen hemen 5te biri kadar. onu dokunarak sadece sağa ve sola yönlendirebiliyoruz. onun üzerinde oyun baslarken bir top oluyo ekrana dokununca top firliyo ve yukarda bulunan bloklara carpip onlari yok ediyo sonra onlardan sekip geri geliyor ve bizde cubugun sagindan solundan kacmasin diye cubugu kaydiriyoru top cubuga gelip geri sekiyo taki bloklar bitene kadar

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Üyemiz burda dxball tarzı oyun istemiş şuraya bir tane dxball görseli çizelim.

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
ismail

ismail

Üye
    Konu Sahibi
Üyemiz burda dxball tarzı oyun istemiş şuraya bir tane dxball görseli çizelim.

evet bu tarz ama benim aradigimda o bloklari yok edince(hepsi yok olmasada olur) top ust tarafa geciyo yani tavandan yukari gidiyo. boyle boyle gidiyo sonunda o etap tamamlanıyor. sonra diyelim biz 2 kere uste ciktik. topu tutamadik diyelim o zaman game over olmuyoz az once geçtiğimiz alttaki kismi oynuyoz yeniden

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
evet bu tarz ama benim aradigimda o bloklari yok edince(hepsi yok olmasada olur) top ust tarafa geciyo yani tavandan yer kari gidiyo. boyle boyle gidiyo. sonra diyelim biz 2 kere uste ciktik. topu tutamadik diyelim o zaman game over olmuyoz as once geçtiğimiz alttaki kismi oynuyoz yeniden
inşallah ya hayırlısı

• Beğen
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
hahahah mesajımı biraz duzenledim. symbianda vardi bu oyun o yüzden cok istiyorum
Anladım bublesmi ne öyle bir oyundu symbiandaki sanırım. Panda oyunu falan var ona benziyor pandapopmu ne bir bak istersen ama tam istediğin gibi mi bilmiyorum

• Beğen
ismail

ismail

Üye
    Konu Sahibi
Anladım bublesmi ne öyle bir oyundu symbiandaki sanırım. Panda oyunu falan var ona benziyor pandapopmu ne bir bak istersen ama tam istediğin gibi mi bilmiyorum
evet ismi öyle bir şeydi :tşk:

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
:rica:

afer459

afer459

Üye
blogkbroaker 3 hd Gameloftun eski oyunlarından güzel tavsiye ederim

• Beğen