Twitter İstatistik Kullanıma Açıldı

Sponsorlu Bağlantılar

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Twitter İstatistik Kullanıma Açıldı
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Twitter Analytics reklam verenler ve doğrulanmış kullanıcılar için kullanıma açıldı.
Twitter mühendisi Ian Chan hesabından duyurduğu analytics aracı, kapsamlı olarak istatistik çözümleri ile kullanıcıların hedef kitlesini detaylarıyla karşımıza getiriyor.

Twitter’ın tüm kullanıcılarına açmadığı ve şimdilik sadece reklamverenlere açık olan Analytics aracı sayesinde markalara sosyal ağdaki aktivitelerini gözlemleme olanağı ücretsiz olarak sağlanmış olacak.

Şimdilik sadece ABD’de yaşayan ve Twitter’ı İngilizce olarak kullananların faydalanabildiği bu özelliğin bir başka önemi de Twitter üzerinden farklı sitelere trafik gönderme amacı taşıyanların, bu trafiği ölçümlemesine yardımcı olması.

Analytics aracı retweet,bildirimler gibi bir çok aşamada istatistiksel olarak çözümler sunmakta.Bir tweet yada hashtag kaç kişi tarafından okunduğunu görebilir ve bu konuda istatistiksel olarak çözümlerinize yeni bir boyut getirebilirsiniz

Ian Chan kullanım ile ilgili kullanıcılardan geri bildirim beklediklerini belirterek aslında sosyal medya araçlarının önemini bir kez daha vurgulamakta.

Son olarak aktif durumda olan twitter hesabınız ile giriş yaptıktan sonra analytics aracını sizde deneyebilirsiniz.

Ekli dosyalar

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
Reklam twiti atıyor mu bu uygulama

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Reklam veren kimlik kontrolü sağlıyor şu an sadece

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
Hmm teşekkürler :)

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rica ederim

0MG90

0MG90

Üye
İyi olmuş bu diğer sitelere izin vererek bakıyorduk :)

• Beğen
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Takip kolayca yapabilirsiniz ;)

• Beğen
Tepkiler: 0MG90
samikadze

samikadze

Üye
twitter de 2000 kişiden çok insanı tajip etmek olmuyoo mu???

• Beğen
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
twitter de 2000 kişiden çok insanı tajip etmek olmuyoo mu???
Istatistik olarak takipçi sayısı yükseldikçe sorun olacağını sanmıyorum.Araç dahada geliştirme isteyen yönleri var orası gerçek tweet takibinde bazen gecikme olabiliyor istatistiğe yansıması

samikadze

samikadze

Üye
birini takip edemediğim için takipçi de artıyor takipçi kasma falan var yapsammı ya öneril bişeymi???

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
birini takip edemediğim için takipçi de artıyor takipçi kasma falan var yapsammı ya öneril bişeymi???
Tavsiye etmem ,bu tür hesaplar için katı kurallar uygulanmaya başlandı.3-4 ip sıralaması denk geldiğinizde hesabınız önce log kontrol için kapatılır sonrası size ilgili mail adesinize bildirilir.

samikadze

samikadze

Üye
takipçilerin artmasını mı bekliyim yani???

samikadze

samikadze

Üye
277 takipçi var yani nedense artmiyor. Karşıllklı takip olması falan var. Ben çok meşhurları takip ettiğim için yani yer kalmıyor. Anlatabildim mi???

• Beğen
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
277 takipçi var yani nedense artmiyor. Karşıllklı takip olması falan var. Ben çok meşhurları takip ettiğim için yani yer kalmıyor. Anlatabildim mi???
Benim fikrimi soracak olursan arkadaşım arttırma ya da altadatma konularına kafa yormaktansa twitter için bir blog açarak desteklyebilirsin.Gündemi takip ederek mesajlar yazabilirsin.

Bu analitik araç sadece twitter içi yazılan mesajların detaylı analizini ve istatistiğini tutmana olanak sağlıyor hepsi bu :oke:

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
Taglere Tweet at artar ama çok dert etme önemli olan eğlenmek yani :)

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe ve Nextman
samikadze

samikadze

Üye
taglere derken meşhurlara falan mı yani birini işaretlemek gibi mii??

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
# işareti başına konulan kelimelere yani :)

• Beğen
samikadze

samikadze

Üye
# lede @ etiketliyorumda değişiklik yok

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
ben hiç anlamadım amaç ney bu twitter da :( 6 aydir üyeyim 3 twit attım sadece millet resim müzik yer ne varsa atıyor nasıl yapıyor anlamadım gitti hiç sevmedim