Öneri İphone 5c şarj sorunu batarya değişimi

Sponsorlu Bağlantılar

b.k

b.k

Üye
    Konu Sahibi
İphone 5c şarj sorunu batarya değişimi
Şarj sorunum olduğunu belirtmiştim, bugün gittim batarya değiştirdim ama iphone 5c bekleme modunda bile şarj yiyor neden acaba bu bunu nasıl çöze bilirim

exeli258

exeli258

Üye
kardesim en cok 5 de dayanıyo batarya 5c berbat bi tel bataryası cok sıkıntıli 5s in farkı performansi baska bi sey yok batarya dayanmıyo

• Beğen
Tepkiler: b.k
b.k

b.k

Üye
    Konu Sahibi
kardesim en cok 5 de dayanıyo batarya 5c berbat bi tel bataryası cok sıkıntıli 5s in farkı performansi baska bi sey yok batarya dayanmıyo
Telefonu açtım sarj entegresinde sıkınti varmis

b.k

b.k

Üye
    Konu Sahibi
iyi yapmıssın simdi ne kullanıyon :D
Kendi ip5 imi kullaniyorum, anneme yarın sıfır ip5 alıcam yada 5s :) ama sunu birkez daha anladim 2. El ip serisi alınmaz he alınır cok cok iyi tanidigin bildigin guvendigin birinden alınır

exeli258

exeli258

Üye
6 yi bekle :D

exeli258

exeli258

Üye
:D

Baranbaris

Baranbaris

Üye
Kendi ip5 imi kullaniyorum, anneme yarın sıfır ip5 alıcam yada 5s :) ama sunu birkez daha anladim 2. El ip serisi alınmaz he alınır cok cok iyi tanidigin bildigin guvendigin birinden alınır
Ben 3 aylık ikinci el aldım mis gibi şarjı da normal gidiyor çok kullanmazsam 4-6 saat arası kullanım ve 2 gün bekleme süresi alabiliyorum.

fk555897

fk555897

Üye
Ben 3 aylık ikinci el aldım mis gibi şarjı da normal gidiyor çok kullanmazsam 4-6 saat arası kullanım ve 2 gün bekleme süresi alabiliyorum.
1.600 mAh bataryaya göre çok iyi. Bir de şarjlı kılıf taktım mı çok güzel olur.