Tavsiye telefon alcam

Sponsorlu Bağlantılar

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
    Konu Sahibi
telefon alcam
Beyler telefon alacam bütçe tam net belli değil ama
moto g düşünüyodum servisi kötülemişler falan sonra sanal tuş olması bide batarya kötü yazmışlar
nexus4 mü alsam dedim internette araştırdım günde 2 kez şarja takıyom yazmış birisi nasıl oluyor anlamadım
s4mini desem şimdi bunun bataryası iyimi tam bilmiyom yani
Cihaz aldımı direk AOKP yada CM yüklemek istiyorum yani şarj iyi olmalı servis de kötü olmasın ve bu cihazlar haricindede önerileriniz varmı 850 tl yi geçmezse iyi olur fiyat rom desteği olmalı batarya da iyi olmalı ve donanım da iyi olmalı yani alabileceğim en iyi telefonları sıralarsanız sevinirim

Invoke

Invoke

Üye
Nexus 4 al sen.

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR
Invoke

Invoke

Üye
Ya da yeni nexus çıkınca 5 in ikinci eline paran yeter sanırım.

• Beğen
Tepkiler: YaşlıTaşCocuk54 ve Rainesto
Fenomenon

Fenomenon

Üye
performans olarak moto g'nin nexus 4'ten kötü olacağını düşünmüyorum. ancak moto g'de 1 gb ram var nexus'ta 2 gb ram var.
nexus 4'ün batarya gerçekten zayıf. moto g kullanmadım ama çok zayıf olduğunu düşünmüyorum.
moto g, gsmarena'nın batarya testinden 54 saat almış. üst modellere göre az ama iphone 5s ile aynı mesela. yani kötü değil.
sonuç olarak karar sana kalmış :) ne desem bilemedim :)

• Beğen
Tepkiler: YaşlıTaşCocuk54
YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
    Konu Sahibi
s4 mini düşündüm şu yönle mmoto g 850 ise s4mini de aynı s4mini de 1.5 gb ram var artı servis sıkıntısı olmaz onunda bataryası 1900mah ben 3 seneden beri android telefon kullanamıyom bi vodafone 945 kullanmıştım o kadar yani pil çıkarırmı 1 günü rahat

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Motorola Moto G öneririm.

• Beğen
UpOneTR

UpOneTR

Üye
s4 mini düşündüm şu yönle mmoto g 850 ise s4mini de aynı s4mini de 1.5 gb ram var artı servis sıkıntısı olmaz onunda bataryası 1900mah ben 3 seneden beri android telefon kullanamıyom bi vodafone 945 kullanmıştım o kadar yani pil çıkarırmı 1 günü rahat
Moto G ortalama 650 lira şuan indirimlerle bile 500 e alanlar var !

• Beğen
YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
    Konu Sahibi
moto g alıcam ok Cyanogenmod yükleyimmi yoksa normal custom rom mu yükleyim gerçi custom kernel yükleyerek işlemci hızını düşürmeyi planlıyom 4 çekirdek zaten kasmaz

byAndroid

byAndroid

Üye
Stock rom daha iyi zaten saf hic ugrasma cm yle bazi hatalar varmis galiba

Invoke

Invoke

Üye
Hızını düşürmen pek de sağlıklı değil. Güya bataryadan kazanscağını düşünüyorsun ama öyle olmuyor.

Cihazı al da yükler denersin.

• Beğen
Tepkiler: YaşlıTaşCocuk54 ve UpOneTR
King_ata

King_ata

Üye
cynogenmod 7 kullanmaya değer arkadaşım :oke: seni pişman edecek birşey göremezsin:) genelde immei sorunu da yasratmıyor cm romları ben kaç defa yükledim:)

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR
TheDarkStar7

TheDarkStar7

Üye
Asus Zenfone 5 veya 6 olabilir ama rom sıkıntısı olur

Invoke

Invoke

Üye
  • Beğen
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Xda ya gir hangisine daha çok rom varsa onu al :oke:

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Konuşmalarınızda kelimeleri daha dikkatli seçiniz.Tekrarında ceza alırsınız.

• Beğen
Tepkiler: Dede ve YaşlıTaşCocuk54

by-pegasus

Üye
kardeslik ben s4 mini kullaniyom sarji o dedigin gibi gunde 2 kere takiyom guc tafarruf haric bide %30 un altina indirmeden baska bi sorunu yok s4 mini iyidir iyi :ehe

Üst Alt