lenovo laptop kullanan varmı

Sponsorlu Bağlantılar

pistol433

Üye
    Konu Sahibi
lenovo laptop kullanan varmı
arkadaşlar lenovo laptop kullananlara bi sorum olacak yardm edın lutfen

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Buyur?

pistol433

Üye
    Konu Sahibi

hocam 5 gun once medıa makttan g505 aldm bazen fare donup kalıo ve DVD rıhgterın ustundekı çıkıntı oynuo bu benım kafama takıldı hanı hocam sorunlu bı cıhazsa gıdeyım ıade edıyım benı aydınlatırsan sevınırım

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
@pistol433 Cihazın özelliklerine baktım vasat malesef. Bu yüzden fare donmasını normal olarak karşılıyorum fakat çıkıntının oynaması normal bir durum değil, iade etmeni öneririm :oke:

pistol433

Üye
    Konu Sahibi
@pistol433 Cihazın özelliklerine baktım vasat malesef. Bu yüzden fare donmasını normal olarak karşılıyorum fakat çıkıntının oynaması normal bir durum değil, iade etmeni öneririm :oke:

ozellıkler soyle amd a4 1.50 ghz 4 cekırdek 2 gb paylaşımsız ekran kartı 500 gb hdd usb 3.0 yarın gıdıp ıade edeyım ben en ıyısı

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
ozellıkler soyle amd a4 1.50 ghz 4 cekırdek 2 gb paylaşımsız ekran kartı 500 gb hdd usb 3.0 yarın gıdıp ıade edeyım ben en ıyısı
Bence de hocam. Eğer sürekli donuyorsa fare o da normal değil. Ama arada sırada donuyorsa normal. Ama kesinlikle iade etmelisin.

pistol433

Üye
    Konu Sahibi
Bence de hocam. Eğer sürekli donuyorsa fare o da normal değil. Ama arada sırada donuyorsa normal. Ama kesinlikle iade etmelisin.

yazılarını söktum ama hocam ben ya evet arada sırada kasıo hocam ya hocam 1.50 ghz 4 cekırdek 2 gb paylaşımsız ekran kartı 4 gb ram vs vasat mı bu pc burası oyunuo ıste hocam

The SLayeR

The SLayeR

Üye
yazılarını söktum ama hocam ben ya evet arada sırada kasıo hocam ya hocam 1.50 ghz 4 cekırdek 2 gb paylaşımsız ekran kartı 4 gb ram vs vasat mı bu pc burası oyunuo ıste hocam
işlemci biraz eski bnce kardeşim tabi oynayan yerin durumda bnce normal değil

The SLayeR

The SLayeR

Üye
899 tlye aldm ama bu para edermi sizce

evet fiyat biraz uygun gbi kardeşim ama keşke biraz daha ekleyip bazen 1000 tl ye BAZI teknolji marketlernn hafta sonu indrmleri oluyo onlardan biraz daha gçlüsünü kapardın ama öle çok büyük şeyler yapmıcaksan üstün oyunlar yazlım çalışması falan işini görecektir rahat ol

pistol433

Üye
    Konu Sahibi
evet fiyat biraz uygun gbi kardeşim ama keşke biraz daha ekleyip bazen 1000 tl ye BAZI teknolji marketlernn hafta sonu indrmleri oluyo onlardan biraz daha gçlüsünü kapardın ama öle çok büyük şeyler yapmıcaksan üstün oyunlar yazlım çalışması falan işini görecektir rahat ol

yok hocam sadece wolfteam oynuom oda biraz kasıo gibi geldi neyse bide pc için benchmark testi yapıp karsılastırabilecegım bı program bılıomusunuz

The SLayeR

The SLayeR

Üye
ama iade edebliosan et bnce biraz daha ekleyip iyi bişe alablirsin kafanda raht olurvalla kardeşim o tür programlra inanmadgm için pek bakmıyorum pc performans vermiyosa isterse en yüksek verileri alsn testten ne fayda

pistol433

Üye
    Konu Sahibi
Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
Vasat hocam. İşlemci dandik. İade edebiliyorsan et.