Öneri Windows tablet alacağım. Önerileriniz?

Sponsorlu Bağlantılar

alyuz41

alyuz41

Üye
    Konu Sahibi
Windows tablet alacağım. Önerileriniz?
Arkadaşlar merhaba. 1000TL bütçem var, İkinci el veya Sıfır fark etmeksizin 3G'li bir Windows tablet arıyorum.

Kullanım amacım ; Kendi yazdığım programları test etmek ve 3G Bağlantısı sayesinde yolculuk sırasında Skype, Film gibi uygulamaları kullanmak.

Ayrıca, Ev ve İş yerinde Skype konuşmalarımı sıkıntısız yaşamak istiyorum. (Wi-Fi ağına bağlanma şansım bu durumlarda daha yüksek)

SD Kart sorunu olmaz, SD Kart ekleyebilirim 64GB'lik. Çok çok kaliteli olmasına gerek yok ama yukarıda saydıklarımın olmasını arzularım.

Ayrıca, RT 8.1 olması daha çok işime yarar, 8.0 aldığımız zaman 8.1'e Upload edebilirmiyiz tableti onuda sormak istiyorum.

Arkadaşlar lütfen model şeklinde verirseniz çok sevinirim. Ama 3G'si olmayanı önermeyiniz.

Teşekkür ederim ilginiz için. İyi günler.

ihsan.snmz

Üye
Türkiye de daha windows tab yok diye biliyorum

alyuz41

alyuz41

Üye
    Konu Sahibi
Amacım oyun oynamak veya tüm gün Facebook gibi yerlerde gezmek değil. Tek sosyal aktivitesi Skype olacak, Ama görüntümün düzgün gitmesi mikrafonunun sorunsuz çalışması benim için çok önemli.

0MG90

0MG90

Üye
Surface harici Microsoft'un tableti yok diye biliyorum
Bu iyi sanırım senin için, RT var içinde

alyuz41

alyuz41

Üye
    Konu Sahibi
Malesef 3G'si yok dostum.

Jidz

Üye
Lumia tabletlere baktınız mı?

alyuz41

alyuz41

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Lumia 2520 Türkiye'de bulamadım..Ayrıca başka Lumia tablet varmı?

Fenomenon

Fenomenon

Üye
hocam asus'un acer'ın falan tabletleri var daha ucuz oluyor. 8" güzel bir cihazı 1000 TL'ye alırsın
mobil olduğum için şuan bakamıyor.
win rt kesinlikle alma
surface de alma çünkü çok pahalı değmez.
ama zaten fazla bişey yapmam dersen android de alabilirsin. artık androidler eskisi gibi değil. eli yüzü düzgün tabletleri elindeki paranın yarısına dahi alırsın.

alyuz41

alyuz41

Üye
    Konu Sahibi
Ben Windows istiyorum üstad. RT Sürümünü mobilde 3G'de daha rahat ederim diye düşündüğüm için istiyorum ancak normal sürümde işimi çok görür Html ve C# dillerinde işlemler yapmam da gerekiyor çok kararsız kaldım açıkcası. RT alırsam Laptop'da almayı düşünüyorum eli ayağı düzgün bir tane

Koradam

Üye
Samsung vardı ama

Fenomenon

Fenomenon

Üye
Ben Windows istiyorum üstad. RT Sürümünü mobilde 3G'de daha rahat ederim diye düşündüğüm için istiyorum ancak normal sürümde işimi çok görür Html ve C# dillerinde işlemler yapmam da gerekiyor çok kararsız kaldım açıkcası. RT alırsam Laptop'da almayı düşünüyorum eli ayağı düzgün bir tane
hocam RT çoktan öldü bile. microsoft da hatasını anladı. yeni tabletlerin hiçbirinde RT yok.
RT almanın hiç bir anlamı yok.

alyuz41

alyuz41

Üye
    Konu Sahibi
İkinci el de olsa önerebileceğin maksimum 1100, 1200TL'lik bir tablet varmı acabaBen bunu düşünüyorum ; Bununla arama yapabilme şansım yok dimi Sim Kart'ın sadece İnternetinden yararlanabilirim.ve What's App gibi programlarından.ya da bunu; Evet arkadaşlar, cevap yokmu hiçArkadaşlar?

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Eğer paran yetseydi ultrabook daha iyi olurdu hem tablet hem pc rt çok yarı yolda bırakıyor inan .

alyuz41

alyuz41

Üye
    Konu Sahibi
RT'den vaz geçtim. 1000-1200TL maximum param var. Sıfır veya ikinci el fark etmez dokunmatik ekran olmalı Ultrabook istemiyorum.

Fenomenon

Fenomenon

Üye
dokunmatik ekran ultrabooklar da var :)

alyuz41

alyuz41

Üye
    Konu Sahibi
Bir kaç tane örnek verebilirmisiniz bunlara?

Üst Alt