Telefon Tavsiyesi Htc one m7 lg g2 xperia z

Sponsorlu Bağlantılar

djediz

djediz

Üye
    Konu Sahibi
Htc one m7 lg g2 xperia z
Sizce hangisi alınır bütçe bunlara yetiyor

avast

avast

Üye
performans olarak g2 alınır daha yeni falan falan falan sony z yi begenmiyorum z1 gibi degil kapaklı falan m7 de guzelde dedigim gibi islemcisi falan g2 ye yaklasamaz

Sucrofe

Sucrofe

Üye
LG G2

djediz

djediz

Üye
    Konu Sahibi
performans olarak g2 alınır daha yeni falan falan falan sony z yi begenmiyorum z1 gibi degil kapaklı falan m7 de guzelde dedigim gibi islemcisi falan g2 ye yaklasamaz
Haklısın ama kasayi beğenmiyorum g2 nin açıkçası çok sık durmuyor bana göre

foreverthe

foreverthe

Üye
Performans açısından LG G2 hepsini tokatlar. Ama siz karizmatik bir cihaz istiyorsun heralde ben olsam HTC One M7 alırdım. Hem daha güncel bir cihaz Xperia Z'ye göre Z'nin üstüne Z1,Z2 çıktı şimdi de Z3 çıkacak ama M7'nin üstüne bir tek M8 çıktı :)

djediz

djediz

Üye
    Konu Sahibi
Performans açısından LG G2 hepsini tokatlar. Ama siz karizmatik bir cihaz istiyorsun heralde ben olsam HTC One M7 alırdım. Hem daha güncel bir cihaz Xperia Z'ye göre Z'nin üstüne Z1,Z2 çıktı şimdi de Z3 çıkacak ama M7'nin üstüne bir tek M8 çıktı :)
Ben de sizin gibi düşünüyorum

sasua42

sasua42

Üye
Lg g2 ikisindende kaliteli hocam

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
M7 al zaten kasacağı şey yok al m7 g2 nin berbat plastiğinden kurtulmuş olursun. :oke:

• Beğen
Tepkiler: mesut1979 ve djediz

mesut1979

Üye
Slm,senin yerinde bes para vermen LG ye kalite sifir ayni Samsung gibi plastikten yapilma onun yerine gider m7 eher bütcen yetiyorsa m8 alirim iki telefondada kalite var.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
M7'de beats olması avantaj. M7'nin ekranı da kesinlikle G2den daha iyi.

• Beğen
Tepkiler: mesut1979
Sucrofe

Sucrofe

Üye
Tartışma gereksiz. G2'nin en iyi olduğu bariz ama One M7 de üzmez.

Fenomenon

Fenomenon

Üye
performans olarak
g2 > one > z (bunun tartışmaya açık bir tarafı yok :) )
ancak diğer etkenler de önemli.
g2'nin tasarımını beğenmiyorum demişsin. o zaman listenden çıkaracaksın. bana göre çok güzel bir cihaz. sıfır çerçeve ve çok şık duruyor.
z artık bu saatten sonra alınmaz. z1 belki düşünebilirsin.
one'ın tasarımı çok güzel. bence m8'den daha güzel duruyor. karizmatik. ayrıca sanal tuşu yok.
son olarak nexus 5 de güzel bir tercih olabilir. hem performansı iyi hem de saf android.

turgutilbars

turgutilbars

Üye
Sizce hangisi alınır bütçe bunlara yetiyor
M7 iphone gibi bir stabiliteye sahip. Ama cihaz çok ısınıyor. Bence kesinlikle m7 almayın. Oyun oynayacaksanız hele. LG G2 arayüzü hiç stabil değil. Benim m7 garantiden geldi hemen cihazı takas ettim başka bir cihazla. Benim ne lullandığımı merak ediyorsanız özel mesaj atın. LG G2 ve m7 yi kullandım. M7 ne kadar ısınsada performansdan ödül vermiyor. Bence Kore mallarından uzak durun.

mesut1979

Üye
M7 iphone gibi bir stabiliteye sahip. Ama cihaz çok ısınıyor. Bence kesinlikle m7 almayın. Oyun oynayacaksanız hele. LG G2 arayüzü hiç stabil değil. Benim m7 garantiden geldi hemen cihazı takas ettim başka bir cihazla. Benim ne lullandığımı merak ediyorsanız özel mesaj atın. LG G2 ve m7 yi kullandım. M7 ne kadar ısınsada performansdan ödül vermiyor. Bence Kore mallarından uzak durun.

slm,isinma demissin arkadas isinma suana kadar bende olmadi belki havalarin asiri sicak olmasindan da olabilir isinma ama performansina diyecek lafim yok müthis hizli ve stabil bir telefon M7.

turgutilbars

turgutilbars

Üye
slm,isinma demissin arkadas isinma suana kadar bende olmadi belki havalarin asiri sicak olmasindan da olabilir isinma ama performansina diyecek lafim yok müthis hizli ve stabil bir telefon M7.
Hocam m7 nin kronik sorunudur ısınma. Sadece telefon görüşmeleri gibi basit işlemlerde rahatsız olmazsınız belki ama oyunlarda çok çabuk ısınıyor iphone 4s, iphone 5c, LG G2, sony Z1 gibi cihazlara göre çok çok ısınıyor. Kılıf kullanırsanız da ısıyı hissetmeniz azalır. Kılıfsız kullanmak işkence Gibi oluyor. Ben 4-5 ay kullandım. Performansını okuduysanız belirttim.

• Beğen
Tepkiler: mesut1979
Sucrofe

Sucrofe

Üye
Alüminyum kasası olduğu için ısıyı plastik kasalara göre daha çok hissettirir.

• Beğen
Tepkiler: mesut1979 ve turgutilbars
EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
Isınmasından bu kadar korkuyorsanız niye telefon kullanıyorsunuz? Mantıklı bir cevabı varmı acaba?

turgutilbars

turgutilbars

Üye
  • Beğen
Tepkiler: EmekHırsızı

Üst Alt