Uygulama Google Play -24 Hatası

Sponsorlu Bağlantılar

Otroligt

Otroligt

Üye
    Konu Sahibi
Google Play -24 Hatası
Arkadaşlar bugün telefonu aldım arkadaşla konuşayım facebooktan dedim. Mark abimiz sağolsun messengeri zorunlu hale getirmiş :sinir:off: Mecburen indireyim dedim ama uygulama %100 olduktan sonra yükleniyor... yazısında hata -24 verdi. Ne yapacağım arkadaşlar?
Hesabı kaldırdım, Google Play verileri temizledim, Tarayıcıdan google playe girdim oradan indirmeyi denedim ama hiçbiri olmadı. Şu sorunu nasıl çözeceğim yardımcı olur musunuz?

SHS

SHS

Üye
Tekrar google play uygulamasından denedin mi

yasotugral

Üye
bana da aynısı oluyodu cihazı rootladım es dosya yöneticisine root yetkilerini verdim arama kısmına facebook yazdım sonu orca ile bitenleri sildim yüklendi ama arama kısmını sd kart içinde değil de ana dizinde yapıcan

Otroligt

Otroligt

Üye
    Konu Sahibi
bana da aynısı oluyodu cihazı rootladım es dosya yöneticisine root yetkilerini verdim arama kısmına facebook yazdım sonu orca ile bitenleri sildim yüklendi ama arama kısmını sd kart içinde değil de ana dizinde yapıcan
Benim romda ES dosya yöneticisi yok File Manager var. Es de indiremiyorum. :/

yasotugral

Üye
apk olarak deneyebilirsin

Otroligt

Otroligt

Üye
    Konu Sahibi
apk olarak deneyebilirsin
Tamam sağol denedikten sonra yazarım. Çok sinir bozucu bir durum:zzz:Kardesim indirdim ES File Manageri arattım ama 2 tane şey buldu biri data dosyaları diğeri de bildirim müziği.Arkadaşlar yardım edin lütfen

gstahsn

gstahsn

Üye
ya alternatif olarak mobogenie uygulamasını indir google playı aratmıyo çok geniş kapsamlı herşey var hele son güncelleme ile coştu
hem duraklatıp istediğin zaman olduğu yerden indirme özelliğide var şahsen google playın hatalarına dayanamadım ve silip bunu kurdum

Otroligt

Otroligt

Üye
    Konu Sahibi
ya alternatif olarak mobogenie uygulamasını indir google playı aratmıyo çok geniş kapsamlı herşey var hele son güncelleme ile coştu
hem duraklatıp istediğin zaman olduğu yerden indirme özelliğide var şahsen google playın hatalarına dayanamadım ve silip bunu kurdum

Az önce yeniden indirme yapmayı denedim ve hiçbirşey yapmamama rağmen indirebildim uygulamayı. Çok teşekkürler tavsiyen için yeniden hata yaparsa onu denerim artık.

gstahsn

gstahsn

Üye
Az önce yeniden indirme yapmayı denedim ve hiçbirşey yapmamama rağmen indirebildim uygulamayı. Çok teşekkürler tavsiyen için yeniden hata yaparsa onu denerim artık.
tavsiye ederim :D :D

• Beğen
Tepkiler: Otroligt

Üst Alt