android uygulamalarin koduna girebilecegim program lazim

Sponsorlu Bağlantılar

Ceklimusa

Üye
    Konu Sahibi
android uygulamalarin koduna girebilecegim program lazim
android uygulamalarin koduna girebilecegim program lazim yardim edermisiniz

gstahsn

gstahsn

Üye
geliştiricimisiizbuyur bu siteye bak
pardon geliştiricimisiniz

Superfan

Superfan

Üye
Apktool var. Tabi senin koddan kastın ne ? Apktool hepsini ortaya döker. Tabi lib klasöründeki kütüphaneleri (.so) açamazsın. O ayrı :)

gstahsn

gstahsn

Üye
Apktool var. Tabi senin koddan kastın ne ? Apktool hepsini ortaya döker. Tabi lib klasöründeki kütüphaneleri (.so) açamazsın. O ayrı :)
apk toll parçalar parçalanan apkde classes.dex var kodlar orda

Ceklimusa

Üye
    Konu Sahibi
peki apktool ile kodu degistirebilebilirmiyim

gstahsn

gstahsn

Üye
kodu derlemeden değişmez diye biliyorum

Superfan

Superfan

Üye
apk toll parçalar parçalanan apkde classes.dex var kodlar orda

Bende öyle dedim. Ayrıca koddan kastım, xml dosyaları anlamında. Onların çoğu res klasöründe. Smali kodları da classes.dex dosyasının içinde.

gstahsn

gstahsn

Üye
Bende öyle dedim. Ayrıca koddan kastım, xml dosyaları anlamında. Onların çoğu res klasöründe. Smali kodları da classes.dex dosyasının içinde.
evet arkadaş kaynak kodalrı istiyor sanırım

Superfan

Superfan

Üye
peki apktool ile kodu degistirebilebilirmiyim

Apk dosyası bir arşivdir. Arşiv yöneticis(7zip gibi) varsa apk dosyasını açabilirsin. Ama içindeki dosyalar şifrelidir. Okunamaz.

Apktool, sadece apk dosyasındaki şifreli(okunamayan) dosyaları okunacak hale getiririr. Bir kaç aracın ve bir takım kendine ait özelliklerin birleşimi bir araçtır. Resources.arsc içinden kaynakları çıkarır, classes.dex içindeki methodları içeren smali dosyalarını(senin istediğin dosyaları) bir klasöre çıkarır. Sen bunları düzenlersin, daha sonra kendi geri toplar. En sonunda da sen onu imzalarsın ve onu yüklersin. İmzalamazsan, android paket yükleyicisi yüklemez.

Tabi uygulamanın orjinal imzasını kullanamayacağın için marketten üstüne güncelleme alamaz

gstahsn

gstahsn

Üye
Apk dosyası bir arşivdir. Arşiv yöneticis(7zip gibi) varsa apk dosyasını açabilirsin. Ama içindeki dosyalar şifrelidir. Okunamaz.

Apktool, sadece apk dosyasındaki şifreli(okunamayan) dosyaları okunacak hale getiririr. Bir kaç aracın ve bir takım kendine ait özelliklerin birleşimi bir araçtır. Resources.arsc içinden kaynakları çıkarır, classes.dex içindeki methodları içeren smali dosyalarını(senin istediğin dosyaları) bir klasöre çıkarır. Sen bunları düzenlersin, daha sonra kendi geri toplar. En sonunda da sen onu imzalarsın ve onu yüklersin. İmzalamazsan, android paket yükleyicisi yüklemez.

Tabi uygulamanın orjinal imzasını kullanamayacağın için marketten üstüne güncelleme alamaz
imzalanmamış uygulamayı @noss_barr'ın paylaştığı multitoll ile testkey değilde market ile imzalarsa güncellem alabilir . Doğrumu ??

Superfan

Superfan

Üye
imzalanmamış uygulamayı @noss_barr'ın paylaştığı multitoll ile testkey değilde market ile imzalarsa güncellem alabilir . Doğrumu ??

Ben onu denemiştim. Hiç yüklenmedi.

Ceklimusa

Üye
    Konu Sahibi
benim yapmam gereken pc bozuldu hile yapiyordum oyunlara simdi sadece türkcelestirme yapiyorum

gstahsn

gstahsn

Üye
bilmiyorum kardeş imza dosyası manifest.xml üzerinde bir kaç oynama ile günceillleme olur
google play parametrelerini kullanarak

Superfan

Superfan

Üye
gstahsn

gstahsn

Üye

Ceklimusa

Üye
    Konu Sahibi
mesela hill climb racing para hilesi ama direk para vermiyo oyunda 1 tane para alinca aninda 3 milyon oluyo

gstahsn

gstahsn

Üye
KENDİN APKDEN MI YAPIYORSUN

Ceklimusa

Üye
    Konu Sahibi
evet t