Custom Rom Hakkinda Bir Soru

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Custom Rom Hakkinda Bir Soru
Telefona cyanogenmod 10.1 kurmayi dusunuyorum. Sayisiz kez de kurdum gerci ama kaydirma hizi cok yavas. Android 2.3.6'daki hizi bir sekilde cm 10.1'de de kullanabilir misin? Mesela orjinal romda bir kez kaydirmayla ulastgim yere, cm'de 3-4 kez hatta daha fazla kaydirarak geliyorum. Bunun bi cozumu var midir ek bir uygulama veya ayar degisimiyle?Xposed ile yapilabiliyormus galiba. Dogru mudur?

gstahsn

gstahsn

Üye
kardeş google amcaya bi sor hem dolu modül var

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Tecrube ile ilk elden ogrenmek istedim ama elbette kendi arastirmami da yapacagim. Tesekkurler.

The Shadow

The Shadow

Üye
Kur tabi cm 10.1 iyidir ama kastetmek istediğini tam anlayamadım. Yani touch boost tarzı bişeyse kastettiğin xda ya bakabilirsin ancak bunu destekleyen kernellerle olur bu ama kasma etkisini azaltmak falansa geniş bir konu birçok şey var içinde.

gstahsn

gstahsn

Üye
up up @TheShadow :D

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Xuimod adli modulle kaydirma hizi sorununu cozdum. Yorumlar icn tesekkurler. Ancak ne gariptir ki dax attack, game guardian ve gamecih halen calismiyor telefonda. Bakalim neler olacak.

• Beğen
The Shadow

The Shadow

Üye
Xuimod adli modulle kaydirma hizi sorununu cozdum. Yorumlar icn tesekkurler. Ancak ne gariptir ki dax attack, game guardian ve gamecih halen calismiyor telefonda. Bakalim neler olacak.
:ehe Gecmis olsun :D

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
  • Beğen
ANIL

ANIL

Admin
Sorun çözüldüğüne göre :locked2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt