Yardım generale mobile etab 4 ü olanlar

Sponsorlu Bağlantılar

gstahsn

gstahsn

Üye
    Konu Sahibi
generale mobile etab 4 ü olanlar
Arkadaşşlar bu tableti kullanan biri system/framework/framework-res.apk bu dosyayı paylaşabilirmi

The Shadow

The Shadow

Üye
:islik

gstahsn

gstahsn

Üye
    Konu Sahibi
bu dediğim tabletin dimi

The Shadow

The Shadow

Üye
:zzz: Heralde amacım insanları halfbrick yapmak değil :lac:

gstahsn

gstahsn

Üye
    Konu Sahibi
çok teşekkür ederim @TheShadow ya kardeşim de var bu tabletten framework res apk ı silmiş salak
ve açılmıyor tablet usb hata aygıtlamada aktif değil recovery menüde sadece wipe data ve wipe cache var onları denedik olmadı kapalı tablete girmenin yolunu biliyormusun eger bulursan büyüksün kardeş

The Shadow

The Shadow

Üye
çok teşekkür ederim @TheShadow ya kardeşim de var bu tabletten framework res apk ı silmiş salak
ve açılmıyor tablet usb hata aygıtlamada aktif değil recovery menüde sadece wipe data ve wipe cache var onları denedik olmadı kapalı tablete girmenin yolunu biliyormusun eger bulursan büyüksün kardeş
Eğer adb tableti görüyorsa bişeyler yapılabilir görmüyorsa üzgünüm :(

gstahsn

gstahsn

Üye
    Konu Sahibi
adb ne demek**

The Shadow

The Shadow

Üye
:ah Adb den haberin yoksa göremez büyük bi ihtimalle zaten belki yüklüdür diye dedim. Servislik...

gstahsn

gstahsn

Üye
    Konu Sahibi
tmm neyse çok sağol bi çözüm bulursan söylersin

The Shadow

The Shadow

Üye
:rica: Yok ki :D Malesef bu tablet hata kabul etmiyor. Pek telafisi yok.

Cpt-Soap

Üye
kardeşim adb android sdkyi indirdiğin zaman yanında gelen android kodları yazmaya yarayan bir cmd ekranıdır.Telefonu usb hataa ayrıştırma moduna alarak bir çok işlemi burdan yapabilirsin.

gstahsn

gstahsn

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim adb android sdkyi indirdiğin zaman yanında gelen android kodları yazmaya yarayan bir cmd ekranıdır.Telefonu usb hataa ayrıştırma moduna alarak bir çok işlemi burdan yapabilirsin.
Usb hata aygıtlama aktif.olmadn tablete herhangi bi ir yolla baglanabilirtmm peki

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Silindi

Son düzenleme:
gstahsn

gstahsn

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bende bundan kullanıyorum şimdilik sorunsuz oyun felan kuruyorum ama okul açıldığında fu ll kısıtlama gelecekmiş hiçbirşey yapılmaz bunun yazılımı fullden silip normal yazilim yukleme imkanı yok mu ? Fark ettiyseniz tabletin su an ki yazılımı telefon yazılımından alınmış galiba
Full yazılımını silmek dijital ortamda mümkün degil
Çok prof kişiler android yazılımın bulunduğu bölümü boşaltıp uygun yazılımı koyabilir
O yazılımda tabletiin hangi parçası'nın içinedir kim bilir

Andrıid açık kaynaklı oldugu için bir açık bulunur merak etme :-)

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Silindi

Son düzenleme:
gstahsn

gstahsn

Üye
    Konu Sahibi
Asdasd
[emoji1]

• Beğen
Tepkiler: Silinen üye 2362831

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Silindi

Son düzenleme:
gstahsn

gstahsn

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar birşey buldum ilk önce bluetooth ile telefonunuzu internete bağlanın sonra kablosuzu kapatın sonra ayarları "durmaya zorla" deyin sonra kullanıcılardan kullanıcı ekleyin cihaz yönetimi denen bela gelmeden ayarlardan cihaz yönetimini durdurun sonrada ayarları durdurun cihazı kitleyin tekrar google hesabı eklemeden kurulumu tamamlayın o anda cihaz normal tablet gibi oluyor ancak her siteye girmiyor sonra google play dan zip veya rar açan herhangi bir dosya yöneticisi indirim cihaz yönetimi cihazı kaydetmeden kablosuzu kapatın sonra başka cihaza istediğiniz oyunu veya uygulamayi indirin sonra apk yi arşivileyin sonra bluetooth ile tablette gönderin dosyalari dosya yöneticisi ile cıkarın ve kurun
olabilir aslında :D

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Silindi

Son düzenleme:
gstahsn

gstahsn

Üye
    Konu Sahibi
tamamen benim yöntemimdir ama hiç internete bağlanmamalısınız root programı indirip root atacam ama geliştirici secenekleri 2. Kullanıcı olduğu için gelmedi
YA tableti aktif etmeden aktif etmeden önce (tc ve şifreyi yazmadan önce) şarz uyarısını bekle ve pil kullanımından ayarlara gel sonrA ordan usb hata ayıklamayaı aktif et
tableti pc ye bagla
pcden mobogenie programı ile önce root et sonra cihaz yöneticisini sil ve tablet ye
niden başlar bu kadar root tmm