Haber asus zenfone 5 alınırmı???

Sponsorlu Bağlantılar

kadikoy

kadikoy

Üye
    Konu Sahibi
asus zenfone 5 alınırmı???
teknosada 699 tl satılıyor...Bu fiyata bu özellikte telefon yok gibi.önerileriniz ...
..................
Ürün Kodu
125071315
Artırılabilir Hafıza Var Bellek(MB) 2GB RAM
Bluetooth Var Dijital Kamera Var
EKRAN BOYUTU 5" Ekran Çözünürlüğü (Piksel) 1280x720
Ekran Tipi LED IPS+ Garanti Süresi(Yıl) 2
İşlemci Hızı (Mhz) 1.6GHz İşletim Sistemi Android JellyBean 4.3
Kamera Çözünürlüğü(Piksel) 8 MP Klavye Tipi Dokunmatik
MARKA ASUS MODEL ZENFONE 5
Pil 2110mAh Saklama Kapasitesi (Mb) 16 GB
3G Var Wi-Fi (Kablosuz Bağlantı) Var
EDGE Var GPS Var
Dokunmatik Ekran Var Desteklenen Hafıza Kartı Micro SD
Hafıza Artıma Kapasitesi 64 GB' a kadar
[TBODY] [/TBODY]
------------------
ön yüzde 2 mpix kamera var..
tek mahsuru bence değiştirilemeyen pil..(Non-removable Li-Po 2110 mAh battery...)

byAndroid

byAndroid

Üye
Alinir guzel telefon

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Alinir

kadikoy

kadikoy

Üye
    Konu Sahibi
2 GB RAM için almayı düşünüyorum..
değiştirilemeyen pile takıldım..

fk555897

fk555897

Üye
Bence alınır.

caps6

caps6

Üye
ben bir tek uzunluğunu beğenmedim telefonu altında ve üstünde fazla boşluk bıraktıklarından telefonun boyu uzun olmuş buna kılıf felan takarsan sorun olabilir pil değişmemesi artık yenş telefonların çoğunda öyle birde kullanıcı yorumlarında oyun ve uygulamalarda zenfone 5 te ısınma oluyormuş yazmışlar yinede fiyatına göre iyi telefon

0MG90

0MG90

Üye
Alınır

dayannight

dayannight

Üye
telefonu inceledimde çok uzun yapmış asus cepten dışarı çıkacak nerdeyse:D bunun dışında 294 ppi :angry: gün ışığında ekran performansı nasıl olur acaba sd kart desteği olması iyi birde bu telefonun 4gli ve snapdragon 400 işlemcili olanı var Asus Zenfone 5 A500KL modelini asus bize getirir mi? gelirse onu alırım moto g ile aynı işlemcisi var intel işlemci ısınıyor ve bazı oyunlara uyumlu değilmiş yazmışlar.Yinede uygun fiyatlı telefonların gelmesi iyi rekabet olur.:box

Son düzenleme:
thenorth

thenorth

Üye
moto g tercih edebilirsin :) asus henuz yeni ve android l cikacakken 4.3 jelly beanle geliyor moto g ise google nexus programinda suan en guncel surumde 4.4.4 her surumde yeni uygulama ve yeni bi ozellik veriliyor mesela en son surumde video durdurma verdiler ve motoalert ozelligi verdiler. ustelik 4,5 inch oldugundan 2070 mah batarya 2100 den daha uzun omru var :)

dayannight

dayannight

Üye
moto g tercih edebilirsin :) asus henuz yeni ve android l cikacakken 4.3 jelly beanle geliyor moto g ise google nexus programinda suan en guncel surumde 4.4.4 her surumde yeni uygulama ve yeni bi ozellik veriliyor mesela en son surumde video durdurma verdiler ve motoalert ozelligi verdiler. ustelik 4,5 inch oldugundan 2070 mah batarya 2100 den daha uzun omru var :)
moto g kullandım kamerasını beğenmedim ve ekranı çok küçük tuşlarda dokunmatik olunca birazda o küçültüyor en iyisi zenfone 5 in 500kl modeli moto g ile aynı işlemci ve 2gb rami var.Diğer o fiyatlarada t50,gmd ve g700 var onlarıda beğenmedim

maxirabit

maxirabit

Üye
100 lira var arasında 6 modeliyle,bence onu alın derim

dayannight

dayannight

Üye

Arastirin bir yahu
sen merak etme ben çok araşırdım fiyat konusunu :D teknosadan alacağımı nereden çıkardın:bleh: teknosadan birşey almam satış sonrası çok ilgisizler moto g güvenilir yer olarak en ucuz 630 lira zenfone 5 ise 660 a geliyor.

caps6

caps6

Üye
internet üzerinden alırsan moto g 630 zenfone 5 700 lira 100 lira fark yok hatta kampanya çek vs varsa değişir mağazadan alırsan moto g için sabit fiyat yok genelde 750-850 arasında değişiyor.Hatta bimekste bin liraya kadar görmüştüm:ah

maxirabit

maxirabit

Üye
Ekran farki yuzunden kullanici zenfone 5 i alacaksa zaten ekran farklari oluyor biri 4.5 digeri 5 arada gozle gorulur fark olur

ANIL

ANIL

Admin
Arkadaşlar konu ile alakalı olduğu sürece yardım edebilir ve yardım alabilirsiniz. Fazla açıklamaya gerek yok. Konu üzerinden devam edelim.

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
thenorth

thenorth

Üye
moto g kullandım kamerasını beğenmedim ve ekranı çok küçük tuşlarda dokunmatik olunca birazda o küçültüyor en iyisi zenfone 5 in 500kl modeli moto g ile aynı işlemci ve 2gb rami var.Diğer o fiyatlarada t50,gmd ve g700 var onlarıda beğenmedim

haklisin da ekrani o kadar da kucultme :D 4.5 inch neyine yetmiyo :D tutus kolayligi ve ele oturmasi cok iyi ama asus zenfone 6 alcaksan moto g yi dusunme

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
5 inç beyaz aldım Teknosa dan 700 tl güzel cihaz ama törpü hem hoş hem kötü olmuş ekran Sanki cam değil . Ama menu falan ve tasarım çok iyi . T50 ve intoch 3 ten üç kat daha hoş ve mantıklı . Kardeş çok sevdi

0MG90

0MG90

Üye
5 inç beyaz aldım Teknosa dan 700 tl güzel cihaz ama törpü hem hoş hem kötü olmuş ekran Sanki cam değil . Ama menu falan ve tasarım çok iyi . T50 ve intoch 3 ten üç kat daha hoş ve mantıklı . Kardeş çok sevdi
Isınma var mı cihazda?

Üst Alt