Tavsiye İphone 5s yardım

Sponsorlu Bağlantılar

korsan638

korsan638

Üye
    Konu Sahibi
İphone 5s yardım
Herkese merhaba. Ben eski cihazım sony xperia z yi satıp iphone 5s e geçiş yaptım. İlk deva ios sistemini kullanıyorum bu yüzden önerilerinizi rica ediyorum. Mesela ilk sorunum olan uygulamalar arası geçişi kolaylaştıran bir uygulama önerenilirmisiniz bana ? Orta tuşa çift tıklaya tıklaya zamanla bozulanileceğini düşünüyorum. Başka uygulamalar hakkında önerileriniz varsa onlarıda alabilirim. Şimdiden tşkler

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Tuşun eskimesinden endişe ediyorsan. Ayarlar>Erişilebilirlik>Asissive Touch bas ve aktif et :) orta tuşa basmayarak uygulamalar arası geçiş sadece iPad de var maalesef.

korsan638

korsan638

Üye
    Konu Sahibi
Çok tşk ederim
Bu assisive touch olayı gerçekten işimi görür. :)

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
0MG90

0MG90

Üye
Çoklu görev hareketi de uygulamadan çıkmana yardımcı olur

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
Sence Apple mühendisleri bozulabileceğini düşünerek sağlam yapmamış mıdır bu tuşu acaba?

Bozulan pek görmedim ki bozulsa bile servise verirsin 30 dk da verirler güzel bir şekilde. (Avrupa'da öyle idi en azından.)

korsan638

korsan638

Üye
    Konu Sahibi
Çoklu görev hareketi de uygulamadan çıkmana yardımcı olur

Çoklu görev hareketi nasıl oluyor ?
Sence Apple mühendisleri bozulabileceğini düşünerek sağlam yapmamış mıdır bu tuşu acaba?

Bozulan pek görmedim ki bozulsa bile servise verirsin 30 dk da verirler güzel bir şekilde. (Avrupa'da öyle idi en azından.)

Bozulmadan ziyade çift tıklayarak uygulamalar arası geçiş birazcık zaman alıyor. Bir süreden sonra bıktırıyor.

0MG90

0MG90

Üye
Çoklu görev hareketi nasıl oluyor ?

Bozulmadan ziyade çift tıklayarak uygulamalar arası geçiş birazcık zaman alıyor. Bir süreden sonra bıktırıyor.
Ayarlar>Genel'de olması lazım parmak hareketleriyle uygulamadan çıkabilir veya önceden açtığın uygulamalar kısmına girebiliyorsun

korsan638

korsan638

Üye
    Konu Sahibi
Ayarlar>Genel'de olması lazım parmak hareketleriyle uygulamadan çıkabilir veya önceden açtığın uygulamalar kısmına girebiliyorsun

Parmak hareketleriyle işlem yapmak sadece ipad'de varmış malesef

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Çok abanmazsan tuş sorun çıkarmaz :D

fk555897

fk555897

Üye
Orta tuşda kolay kolay bir sorun çıkmaz ama kilit tuşunda sorun çıkabiliyor. Ben Assistive Touch'ı fazla vakit kaybettirdiğinden kullanmıyorum. Ayrıca bu tuşlarda sorun olduğunda servis onarımını yapıyor. Benim iPhone 5'de kilit tuşunda sorun oldu adamlar yenisini gönderdi. Apple'ın servisi iyi her şeyi kafaya takmak gereksiz.

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Orta tuşda kolay kolay bir sorun çıkmaz ama kilit tuşunda sorun çıkabiliyor. Ben Assistive Touch'ı fazla vakit kaybettirdiğinden kullanmıyorum. Ayrıca bu tuşlarda sorun olduğunda servis onarımını yapıyor. Benim iPhone 5'de kilit tuşunda sorun oldu adamlar yenisini gönderdi. Apple'ın servisi iyi her şeyi kafaya takmak gereksiz.
Benim arkadaşın 5'inde de aynı problem var daha servise göndermedi bakalım ne yapacaklar

korsan638

korsan638

Üye
    Konu Sahibi

Haklısın kilit tuşundan muzdarip olmuş birkaç arkadaş biliyorum. Umarım herhangi bir sorun çıkarmaz. Bu kaç gündür iphone kullanıyorum ve şunu farkettim ki ios gerçekten kusursuz bir sistem. O kadar rahat ki ilk defa kaliteyi hissebiliyorum. Uygulamaları zaten başka bir dünya sanki :)
Ben windows phone da kullandım, uzun süre androidde kullandım hiç birisi bu rahatlığı vermemişti. Fakat klavyeye daha alışamadım, yaZarken çok hata yapıyorum :) bide müzik indiremiyorum. Bu çok canımı sıktı

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Haklısın kilit tuşundan muzdarip olmuş birkaç arkadaş biliyorum. Umarım herhangi bir sorun çıkarmaz. Bu kaç gündür iphone kullanıyorum ve şunu farkettim ki ios gerçekten kusursuz bir sistem. O kadar rahat ki ilk defa kaliteyi hissebiliyorum. Uygulamaları zaten başka bir dünya sanki :)
Ben windows phone da kullandım, uzun süre androidde kullandım hiç birisi bu rahatlığı vermemişti. Fakat klavyeye daha alışamadım, yaZarken çok hata yapıyorum :) bide müzik indiremiyorum. Bu çok canımı sıktı
Phone drive indir hocam ordan şarkı atarsın

Üst Alt