İpucu Lumia 630 hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

blastx

blastx

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 630 hakkında
S.a arkadaşlar ben lumia 630 almayı düşünüyorum ama windows phone cihazlarda aşırı ısınma sorunu olduğu söyleniyor bu cihazda fazla ısınıyor mu ve size göre cihazın eksileri nelerdir bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler

can1516

can1516

Üye
İos kadar ısınıyor sadece çok değil

Evlatlık 520 ile gönderildi.

ByEmre221

ByEmre221

Üye
her telefon ısınır kafana takma

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Isınmasın diyenlere taktik budur:
Oyun oynamadan 3 dk önce buz dolabına koyun sonra oyunu oynamaya başlayın.

blastx

blastx

Üye
    Konu Sahibi
haklısınız ama lumia cihazlar için 2g de bile ateş gibi oluyor diyenler var çok fazla isiniyorsa sıkıntı
haklısınız ama lumia cihazlar için 2g de bile ateş gibi oluyor diyenler var çok fazla isiniyorsa sıkıntı
bu çözümü çocukluk zamanından hatırlıyorum :-) bizde atari oynardı saatlerce adaptör ısınıncada 3-5 dk buzluga at sonra devam:-)
bu çözümü çocukluk zamanından hatırlıyorum :-) bizde atari oynardı saatlerce adaptör ısınıncada 3-5 dk buzluga at sonra devam:-)

bayon

Üye
bende de lumia 930 var hatta konu da açtım aşırı ısındığı için hatta aşırı ısınmaya bağlı olarak telefonun şarjinin bildiğin su gibi gitmesi. Ama telefonu servise verdim yeni telefon talep ettim yine aynısı olursa bunu 8.1 güncellemesine yoracagim. Sende aklın varsa bi media mark gibi bi yerde telefonu 15 dk felan kurcala bak ısınıyo mu diye çünkü gerçekten çok fazla önem arzeden bişey bence.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Isınma sorunu telefon için bir zararı yoktur, sadece ısınınca daha fazla batarya gider, ve daha fazla radyasyon yayar. Ama oyun dışında telefonun (internet vs) şeylerde ısınması sizi rahatsız edeceğini sanmam

blastx

blastx

Üye
    Konu Sahibi
bende de lumia 930 var hatta konu da açtım aşırı ısındığı için hatta aşırı ısınmaya bağlı olarak telefonun şarjinin bildiğin su gibi gitmesi. Ama telefonu servise verdim yeni telefon talep ettim yine aynısı olursa bunu 8.1 güncellemesine yoracagim. Sende aklın varsa bi media mark gibi bi yerde telefonu 15 dk felan kurcala bak ısınıyo mu diye çünkü gerçekten çok fazla önem arzeden bişey bence.
katılıyorum zaman ayırıp yorum yazdığınız için teşekkür ederim artık bu yorumdan sonra tercihim general mobile discovery olacak

bayon

Üye
katılıyorum zaman ayırıp yorum yazdığınız için teşekkür ederim artık bu yorumdan sonra tercihim general mobile discovery olacak
o telefonu da hiç tavsiye etmiyorum :) onu da kullandım ben yükleme yaptıkça ve gün geçtikçe fark edilir derecede yavaşlıyor telefon benden söylemesi :))

blastx

blastx

Üye
    Konu Sahibi

Üst Alt