Haber Flac Player SD- Windows Phone'nun ilk ekolayzerli müzik oynatıcı programı

Sponsorlu Bağlantılar

jasonwie

jasonwie

Üye
    Konu Sahibi
Flac Player SD- Windows Phone'nun ilk ekolayzerli müzik oynatıcı programı
*Sadece SD kart desteği olan cihazlarda çalışır.
*5 sütunlu ekolayzer desteği.
*Mp3 desteklemiyor fakat mp3'leri değiştirip kullanabilirsiniz.

Peki mp3'lerimizi nasıl mpeg3 yapacağız.
Bu aslında çok basit;
İlk önce mp3'lerimizin bulunduğu klasörü açıyoruz

Resimde görüldüğü gibi o adresin yerine

cmd /c for /R %x in (*.mp3) do ren "%x" *.mpeg3

bunu yapıştırıyoruz. Biraz bekletecektir.

Sonra bu dönüştürdüklerimizi MUSİC veya PİCTURES dosyalarından ayrı bir yere atıryoruz (Ben ana dizini tavsiye ederim.)

Ve aşağıdaki linkten indirdiğimiz programı açıp keyfini çıkarıyoruz. Ekranı sağa sola kaydırıp ayarları bulabilirsiniz.

İyi günlerde kullanın!

Klozet Kapağı ile gönderildi.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: 4MaGuS

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
Bu kadar düştük mü , ben bu ekolayzeri s60v5 de kullanıyordum .

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Dahili EQ gayet iyi gibi ama? Bunlara ihtiyaç duyuyor musunuz?

Ayrıca müzik dinliyorsanız tüm geliştirmeleri EQ dahil devre dışı bırakın ve kulaklığınızın, doğal sesin tadını çıkarın. Dijital geliştirmeler bizi doğallıktan uzaklaştırır

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Yıl olmuş 2014. 5 sütun ekolayzır nedir abicim!! Koskoca ms bu kadar mı izin veriyor? Birde mp3 desteği de yok.Şahsen gereksiz bir uygulama olmuş.
İlerde geliştiği zaman indirip kurarım artık...

jasonwie

jasonwie

Üye
    Konu Sahibi
Yıl olmuş 2014. 5 sütun ekolayzır nedir abicim!! Koskoca ms bu kadar mı izin veriyor? Birde mp3 desteği de yok.Şahsen gereksiz bir uygulama olmuş.
İlerde geliştiği zaman indirip kurarım artık...

Bizde müzikte o kadar profesyonel olmadığımıza göre verilenlerle yetinmeye çalışıyoruz ki fazla bile geliyor bence.

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
Bizde müzikte o kadar profesyonel olmadığımıza göre verilenlerle yetinmeye çalışıyoruz ki fazla bile geliyor bence.

Tamam haklısında bu bazı küçük izinler can sıkıyor wp nin çekirdeğindenmidir nedir, ne istesek izin verilmiyor diyorlar :D

• Beğen
Tepkiler: jasonwie
4MaGuS

4MaGuS

Üye
Tamam haklısında bu bazı küçük izinler can sıkıyor wp nin çekirdeğindenmidir nedir, ne istesek izin verilmiyor diyorlar :D
farklı bir sistem oluşturmak ister bilgisayar olsun ister telefon olsun her özellik için yani takılan herşeyi görmesi için epey bir uğraşılması lazım aslında bu ms nin ilk pc yi yaptığı an gibi bir şey tabiki daha tecrübeliler ancak her cihazı tanıtmayı tam olarak kendilerininde bilmediğini düşünüyorum deniyerek yapıyorlar (yani her cihazı tanıması için farklı farklı programlar yazılıyor devamlı) biraz abartmış olabilirim, benim düşüncem böyle o yüzden yavaş gelişiyor sistem

Üst Alt