Evde vücut yapilirmi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
    Konu Sahibi
Evde vücut yapilirmi
Kolay gelsin beyler iyi forumlar artık bi hatun avlamanin zamani geldi diye düşünüyorum acaba evde belirli aletler ile veya aletsiz olarka vucut yapılabilirmk bunu merak ediyorum. Herhangi bir fitness centera gitmek çok zahmetli o yüzden evde çözmek istiyorum bu işi. Ne dersiniz mümkün bişey midir? mumkunse ne yapabilirim?

Sarangni

Sarangni

Üye
PX90 yapabilirsin. Youtube bak orada videoları var.

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
    Konu Sahibi
What? :)

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Yapılmaz.

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Max 2 hafta sonrası yok olmuyo be deyip bırakacaksın görürsün bak

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
SHS

SHS

Üye
Yapılmaz spor salonuna para verince mecbur hissediyon kendini evde iki güne sıkılırsın :D

• Beğen
Tepkiler: Ayrt0n Senna
aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
yapılmaz bencede

007wolverine

007wolverine

Üye
Yapılır neden olmasın

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
yapılır dambıl alman vb lazım eğer hiç birşey alamam dersen yine yapılır ama şınav mekikle zor bn evde yapıyorum yavaş da olsa oluyor hızlı olsun dersen ilaçlarından kullanırsın tehlikelidirler ama daha hızlı çıkar kas

hasaneness

hasaneness

Üye
Dostum evde haftanin 2-3 gunu gaza gelir sinav mekik yaparim ama gittim 3 gun insaatta calistim tugla moloz falan detken suan kendimi harika hissediyorum 2 kiza bisepsleri attim o siskin haliyle biri oha dedi digeri helal yani git insaatta duzenli olarak calis :)
Ama kafana koyduysan dambil tarzi bisey bile bayagi is yapar onemli olan o isi kafaya koymak

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Dostum evde haftanin 2-3 gunu gaza gelir sinav mekik yaparim ama gittim 3 gun insaatta calistim tugla moloz falan detken suan kendimi harika hissediyorum 2 kiza bisepsleri attim o siskin haliyle biri oha dedi digeri helal yani git insaatta duzenli olarak calis :)
görünüş olarak çok birşey olacağını sanmıyorum birde çalışırken üstüne birşey giyersen amele yanığı olur :D

hasaneness

hasaneness

Üye
görünüş olarak çok birşey olacağını sanmıyorum birde çalışırken üstüne birşey giyersen amele yanığı olur :D
Uzun kollu giymistik zaten 2 gunden sonra denize gittim her yer ayni :)
Ama ciddi anlamda kollarim guzel gozukuyor hafif arka kolda yapmisim zaten 2 gun belimde dahil kollarim agridi :)

foreverthe

foreverthe

Üye
Kardeşim vücut olayını karı-kız düşürmek için yapıyorsan yapma bence boşuna daha kolayı var. Bence kendini bilgi-kültür olarak geliştir tipin zaten yerinde olursa illaha kaslı olmak zorunda değilsin fiziğin düzgün olsun yeter. Bence spor salonuna yazıl aşırıya kaçılmayacak şekilde vücutunu fit bir biçime getir. Kendinide çoğu yönden geliştir. Yani kız senin konuşmana hasta olsun fiziğine değil :D

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
    Konu Sahibi
ok anladım

biraz yağ var onu kasa dönüştürmeye çalismak istemiştim de :D

zaakaan

zaakaan

Üye
Beyler P90X Programına başlamayı istiyorum ben, aşırı kilom yok ama yine de beni rahatsız edecek kadar var. Spora bu programla başlamanın bir tehlikesi var mıdır onu merak ediyorum. Yani ham halde iken bu programa başlamak zarar verir mi vücuda? Daha önce Air Alert programına ham halde başlamıştım ve rahat bir 4-5 gün yürümekte zorluk çekmiştim. Aynı şeyleri yaşayacaksam bileyim de önce hamlığı atayım üzerimden :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt