Öneri Philips 7800mAh PowerBank

Sponsorlu Bağlantılar

Dejavuex

Dejavuex

Üye
    Konu Sahibi
Philips 7800mAh PowerBank
Arkadaşlar bimekste 130 lira .

almayı planlıyorum bi rize yolculuğumuz olucak düğün için ve 14 saat yolda yetmicek en yüksek bunu buldum ve yorumlarıda çok kötü değil ama telefonu kaç kere şarj edebilceğim bunda bu merak konusu benim.

ve ayrıca lumia 920 kullanıyorum 2000mah lik bir bataryaya sahip normal prizden şarj edince max 2.5 saate doluyor bu taşınabilir şarj cihazı ile kaç saate doldurabilceğim ? bilgi verir misiniz veyaaaa sizinde önerdiğiniz varsa taşınabilir şarj cihazı bakabilirim mah'ı yüksek olmak şartıyla. ( son sayfadaki yorum dikkatimi çekti .

" Bu arada telefonumun bataryası 1500 mAh, ben bu taşınabilir şarj cihazıyla telefonumu 3 kere şarj edebildim. Bunun nedenlerini araştırıyordum ki cihazın kutusunun üstünde 7800 mAh** yazıyor ve onun altında da küçücük bir **4750 mAh var! Yani bu cihazın gerçek kapasitesi bu mudur? "

ThunderblastX

ThunderblastX

Üye
Bence buna sakın bulaşma samsungun da var bi tane 250 lira fiyatı vardı bunun zamanında şimdi ucuzlamış kesinlikle bunu tavsiye ediyorum bi bak derim Philips den 2 kat daha iyidir tahminimce ben alsam samsungun kini alırım ayrıca bu 9000 mah ve yorumlara da bak istersen hepsi memnun "]Samsung Taşınabilir Şarj Cihazı Beyaz EEB-EI1CWEGSTD (9000 Fiyatı[/url]

YkPkY

YkPkY

Üye
Çin malı ürünlerde verilen kapasiteler net değildir.
Pilin üstünde yazana göre etiket basarlar.
O 7800 dediğin maximum 6500-7000 arasıdır.zaten ucuz malzeme olduğu içinde kapasitesi sınırlı zamandır,yani pilin ömrü.
Zaten en kaliteli li-ion pilin ömrü şarjdan sonra 2 yıldır bu nikel kadmiyum piller içinde ortalama aynıdır,1,5 yılı fazla geçemezler kullanım durumuna doğru şarj edilişine göre hücreleri azalır.
Dediğim değerlere göre 920 yi 4 kere şarj edebilirsin.
Ama kalite olarak bu şarjın ömrü kısalacaktır zamanla.
Sana tavsiyem fırsat buldukça,li-ion olduğu için bu powerbankı şarj et,bitmesini bekleme.
Bu arada 920, 2000 ma.
1500 demişsin aşağıda onu anlamadım

GÖNDERMİYORUM BİŞEYLE...

ThunderblastX

ThunderblastX

Üye
Çin malı ürünlerde verilen kapasiteler net değildir.
Pilin üstünde yazana göre etiket basarlar.
O 7800 dediğin maximum 6500-7000 arasıdır.zaten ucuz malzeme olduğu içinde kapasitesi sınırlı zamandır,yani pilin ömrü.
Zaten en kaliteli li-ion pilin ömrü şarjdan sonra 2 yıldır bu nikel kadmiyum piller içinde ortalama aynıdır,1,5 yılı fazla geçemezler kullanım durumuna doğru şarj edilişine göre hücreleri azalır.
Dediğim değerlere göre 920 yi 4 kere şarj edebilirsin.
Ama kalite olarak bu şarjın ömrü kısalacaktır zamanla.
Sana tavsiyem fırsat buldukça,li-ion olduğu için bu powerbankı şarj et,bitmesini bekleme.
Bu arada 920, 2000 ma.
1500 demişsin aşağıda onu anlamadım

GÖNDERMİYORUM BİŞEYLE...
O alttaki kırmızı başka bi kullanıcının yani philips powerbank kullanıcısının yorumu

YkPkY

YkPkY

Üye
Unuttum
Philips iyi bir üründür,manşei çindir.
Malı kendi kontrolü altındadırlar,yani malzemeleri dandik değildir.
Ama içine koyduğu pili bilemem

GÖNDERMİYORUM BİŞEYLE...

YkPkY

YkPkY

Üye
Mobil kullandığım için belli olmadı.
Ben 920mi 3000ma çin malı üniteyle 1,5 şarj edebiliyorum.gerisini tahmin edebilir sin

GÖNDERMİYORUM BİŞEYLE...

dakamon

dakamon

Üye
Ben xiaomi firmasının Türkiye pazarına girmesini bekliyorum geldiklerinde onların powerbanklerini alcam 10400mah pil lg üretimi bir pil.

YkPkY

YkPkY

Üye
Ben xiaomi firmasının Türkiye pazarına girmesini bekliyorum geldiklerinde onların powerbanklerini alcam 10400mah pil lg üretimi bir pil.

Gelince bana da haber ver

GÖNDERMİYORUM BİŞEYLE...

dakamon

dakamon

Üye
Gelince bana da haber ver

GÖNDERMİYORUM BİŞEYLE...

Tamam :) sene sonunda Türkiye pazarına girecekleri kesinleşti ama zaman uzar mı bilmiyorum :) gelince sana da haber veririm :)

• Beğen
Tepkiler: YkPkY
hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Forumda bir arkadaş satıyor ixaomi 14bin lik o nasıl

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Öncelikle hayırlı yolculuklar diliyorum. Naçizane bir tavsiyem olacak. Şimdi ki otobüslerde uydu sistemi ve her koltukta mini lcd ekranlı tvler var. Firmaya özellikle sorun : Tv ünitelerin de usb soketi var mı diye. Telefonu o soketten usb kablonuzla şarj edebilirsiniz.
Forumda bir arkadaş satıyor ixaomi 14bin lik o nasıl

Kısmetse bugün o cihazdan bir tane alacağım. Kutu açılımı ve ilk izlenimlerimle beraber performans testini yapacağım. Benim 620 şarjı resmen sömürüyor da :)

4MaGuS

4MaGuS

Üye
Bende nokianın orjinal kendi şarj cihazı var 2000mah çok gerektiği durumlarda telefon açılsın yeter diye aldım max yüzde 90 falan şarj yapıyor diğer enerji sarj yaparken cihaz ısındığı için dönüşüyor, 45tl ye almıştım vatan dan bence böyle orijinal cihaz bakarsanız daha iyi olur, hem telefon için hem diğer pil için kullanım konusunda bu arada 1.5 max doluyor bende de

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Aybin aynen izlenimlerin bnm için çok onmlı beklıorum (~.^)

erhanercan

erhanercan

Üye
Romoss 13000 mah kullanıyorum içinde samsung marka pğl var ve fiyatı çok ucuz çünkü urun yeni sayılır

dakamon

dakamon

Üye
Romoss 13000 mah kullanıyorum içinde samsung marka pğl var ve fiyatı çok ucuz çünkü urun yeni sayılır

İçindeki pili görmeden bir şey demem belkide de yalandır. Sahtedir. Xiaomi yi çine giden arkadaşıma aldırtacaktım 10400 mah pil 25 tl idi orijinal kendi sitesinde. Lg nin pilleri var içinde. Siz duşunun farkı.

erhanercan

erhanercan

Üye
İçindeki pili görmeden bir şey demem belkide de yalandır. Sahtedir. Xiaomi yi çine giden arkadaşıma aldırtacaktım 10400 mah pil 25 tl idi orijinal kendi sitesinde. Lg nin pilleri var içinde. Siz duşunun farkı.

Ben gördüm dostum merak etme

YkPkY

YkPkY

Üye
Vallaha şu zamanda ne derseniz deyin
Çin işin içinde olduğu için güven kalmadı.
Herşey şansa döndü

GÖNDERMİYORUM BİŞEYLE...

jetgil

jetgil

Üye
xiaominin 10400lük powerbankından sipariş geçtim geçen ay. Gelmesi yakındır. İhtiyacı olan varsa hiç açılmamış jelatininde 90 lira

PoscheN

Üye
Xiaomi 10400 Türkiye'de adresinde satılıyor.

dakamon

dakamon

Üye
Orijinal sitemi acaba

Siteyi inceledim ve kesinlikle fake. Tamamen sahte çok bariz. Xiaomi Türkiye ye sonbahar döneminde girecek ve satış olarakta hepsiburada gibi bir siteyle anlaşacaklarını söylüyorlardı. Açıkcası bir site açsalarda böylesine basit bir site açmazlar kendi orijinal sitesine bir girin bide bu siteye girin sahteciliği net bir şekilde anlayacaksınız.Bunlar tamamen benim şahsi görüşüm

Üst Alt