S4 Batarya kullanımı

Sponsorlu Bağlantılar

Tavsiye Android Telefon bataryası iyi gidecek sadece whatsapp kullanıcısıyım

• Kullanılan toplam oy
    5

opel3

Üye
    Konu Sahibi
S4 Batarya kullanımı
merhabalar herkese galaxy s4 almayı düşünüyorum sadece whatsapp kullanıcısıyım diğer fbook vs sosyal ağ ve uyguluma kullanmıyorum acaba şarjım bir gün dayanır mı 20 saat falan 7/24 veri açık olacak 3g kapatıp 2G yi kullanırım falan ama ekranı da full kısık kullanmak istemiyorum nasıl olur sizce dayanır mı yada önereceğiniz telefon var mı note 2 falan ??

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
Note2 pil performansı olarak daha iyi sonuçlar verir. S4 sadece whatsaap filan kullanacaksan 20 saat diyememde garanti 15 saat genel süre alırsın. G2 çok daha iyidir S4'e göre. G2 veya başka bi cihaz önerebilirim, zira S4 pek bir artısını görmedim

opel3

Üye
    Konu Sahibi
olur bana performansını yaşatabilecek bataryaya sahip telefon önerilerini bekliyorum sadece whatsapp ve veri kullanımı hep açık çok iyi gidebilecek bir telefon arıyorum prize bağlı yaşamaktan bıktım

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
Bütçe nedir acaba?

Sucrofe

Sucrofe

Üye
G2 veya Xperia Z1 Compact almanız daha mantıklı olur

opel3

Üye
    Konu Sahibi
1500 ü geçmeyecek telefon önerisi

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
Xpria Z1 ve G2 tatmin edecektir sizi, ama S4 onermem çok kslitesiz bir bataryaya sahip.

sacid589

sacid589

Üye
merhabalar herkese galaxy s4 almayı düşünüyorum sadece whatsapp kullanıcısıyım diğer fbook vs sosyal ağ ve uyguluma kullanmıyorum acaba şarjım bir gün dayanır mı 20 saat falan 7/24 veri açık olacak 3g kapatıp 2G yi kullanırım falan ama ekranı da fu ll kısık kullanmak istemiyorum nasıl olur sizce dayanır mı yada önereceğiniz telefon var mı note 2 falan ??
Note 2 falan alma note 2 nin allah belasını versin
G2 falan alabilirsin

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
Nokia 1320 Olsa gerek. Ondan al. 2 gün gider şarjı o kullanım ile rahat.

Üst Alt