Hani Z2'nin Pil Ömrü İyiydi!

Sponsorlu Bağlantılar

telefonc6

Üye
    Konu Sahibi
Hani Z2'nin Pil Ömrü İyiydi!
Arkadaşlar,yaklaşık üç haftadır z2 kullanıyorum. Telefonu alırken en çok dikkat ettiğim şey pil ömrünün uzun olduğu sözleriydi fakat durum öyle değil.

3g modu kapalı,arka planda uygulama yok,ekran parlaklığı kısıtlı ve hatta mobil veriyi kapattığım zaman bile telefonu kullanırken neredeyse 2 dakika olmadan yüzde 1 şarj gidiyor. Stamina modunu açıp mobil veriyi kapattığım zaman bekleme modunda iyi ama aktifken su gibi şarj gidiyor.Devamlı aktif sadece Face'ye girmemde bile dört saatte biter şarj.

Z2 kullanan arkadaşlar,Sizce bu durum normal mi? Sizde durum nasıl?

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
garantiye ver çok kötüyse arıza vardır

• Beğen
Tepkiler: telefonc6
aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
Sen kullanıyor musun z2 kardeşim,sende durum nasıl?
bende g2 var fazla iyi değil ama z2 pilde piyasanın samsung apple lg nokia vb gibi cihazlara bakarsak hepsinden önde test sonucunda da birinci çıkmıştı

• Beğen

telefonc6

Üye
    Konu Sahibi
bende g2 var fazla iyi değil ama z2 pilde piyasanın samsung apple lg nokia vb gibi cihazlara bakarsak hepsinden önde test sonucunda da birinci çıkmıştı

Anladım kardeşim malesef bendeki kötü galiba

Z2 kullanan arkadaşlar da yorum yapabilir mi normal mi durum?

0MG90

0MG90

Üye
Normalde en az 2 gün giden pil o. Sende sorun olabilir. İstersen tamamen sıfırla pili sonra %100 e kadar şarjla. Olmazsa garanti yolu gözükür.

• Beğen

telefonc6

Üye
    Konu Sahibi
Bir de öyle deneyelim bakalım

Z2 kullanan yok mu forumda sizde durum nasıl normal mi anormal mi,ne kadar sürede gidiyor sizde?

• Beğen
Tepkiler: safusta7346
0MG90

0MG90

Üye
@Akhtoher abi ve @yakupb03 var

• Beğen
Tepkiler: telefonc6 ve yakupb03
yakupb03

yakupb03

Üye
Sende sorun olabilir cumartesi sabahı sabah 7 gibi çektim sarjdan bu fotoğrafıda aksam 19 gibi aldım. Dün yani cumartesi hiç elimden düşmedi yoksa 2 günü çıkarırdım.

• Beğen
byAndroid

byAndroid

Üye
Adam instagrama atmis ya bizim de boyle cihazim olsa keske :D

yakupb03

yakupb03

Üye
Benim cihaz rootluyken( grenfy falan . Yada cihazın ısınmasını engelleyen modlar varken 3 günü gördüm . Bak bu adam da 4 günü görmüş sende sıkıntı olabilir kardeşim.

• Beğen
Tepkiler: telefonc6 ve 0MG90
0MG90

0MG90

Üye
Adamlar çok kaliteli batarya kullanıyor

• Beğen
Tepkiler: yakupb03
Akhtoher

Akhtoher

Üye
Cihazı servise yollamakta fayda görüyorum. Benim bir takıntım vardır ekran ışığını asla kısmam hep sonuna kadar açıktır akşama kadar da aktif bir şekilde whatsapp facebook tapatalk arada sırada youtube chrome giriyorum ve günü çıkartıyorum. İlk defa bir akıllı telefonun şarjından memnunum. Sorun genel değil bilmeniz de yarar var.

• Beğen

telefonc6

Üye
    Konu Sahibi
Cihazı servise yollamakta fayda görüyorum. Benim bir takıntım vardır ekran ışığını asla kısmam hep sonuna kadar açıktır akşama kadar da aktif bir şekilde whatsapp facebook tapatalk arada sırada youtube chrome giriyorum ve günü çıkartıyorum. İlk defa bir akıllı telefonun şarjından memnunum. Sorun genel değil bilmeniz de yarar var.

Çok teşekkür ederim kardeşim :-)
Telefonun şarjı iyi gitsin diye 3g'yi bile kapattım ama hala iki dakikada bir yüzde 1 şarj gidiyor. Elime alıp bir saat nete gitmekten çekinir oldum çünkü yüzde yirmi otuz gidiyor 3g kapalı olduğu halde (oyun oynamam) saçmalığa bak

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Çok teşekkür ederim kardeşim :-)
Telefonun şarjı iyi gitsin diye 3g'yi bile kapattım ama hala iki dakikada bir yüzde 1 şarj gidiyor. Elime alıp bir saat nete gitmekten çekinir oldum çünkü yüzde yirmi otuz gidiyor 3g kapalı olduğu halde (oyun oynamam) saçmalığa bak
Şimdi iyice anladım ki o telefon normal değil. Bir Z2 nin o şekilde şarj tüketmesi mümkün değil.

• Beğen
Sucrofe

Sucrofe

Üye
Yeniyse normaldir. Tam verim alamazsın. Ama 2 hafta falan olduysa normal değil. Hard reset at.

byAndroid

byAndroid

Üye
4 gunu deviren arkadasi merak ediyorum hic telefonu ellemedi mi acaba benim telefon olu o zman ya 2 saat ekran suresini anca goruyom :D batarya olmus benim

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Hiç ellemeseler 10 15 gün durur. 3200 mAh batarya az değil.

• Beğen
byAndroid

byAndroid

Üye
Benimkide 1500 mah [emoji41] ama olmuyor iste deji batarya almak lazim cok iyi diyorlar .

Üst Alt