Tavsiye Net Bağlatmayı Düşünüyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
Net Bağlatmayı Düşünüyorum
Evet beyler haftaya falan fırsat bulabilirsem bizim eve net bağlatmayı düşünüyorum. Ama kararsız kaldım, sizce ne tercih edeyim :¿ Öncelikle çok fazla indirme yaparım ama indirdiğim dosyalar en fazla 6 GB falan olur yani o da zaten toplamda 2-3 kez felan. Yani öyle çok abartılı, büyük dosya indirmem :D Ondan daha önemlisi çok fazla video izleyeceğim. İnternet paketi sınırsız olacak, sizce hangi firmayı tercih edeyim ? TTNET mi Türkcell Superonline mı sizce ? Fiyat olarak 75 e kadar yolu var aylık ama ekstra masraf olmasını istemiyorum yani mümkünse eğer modemi, kurulumu falan bedava olsun. 75 lik alıp da bu modemidir cartıdır curtudur faturaya yansıtılmasın. Buna çok dikkat ediyorum. Sizce hangisi, şu anda başka firma düşünmüyorum
TTNET mi ?
TURKCELL Superonline mı ?

@The Shadow
@The Nightmare
@SoulsEagle
@mürteza16
@ByKatre

Bu arada paketi taahhütsüz alacağım lütfen ona göre cevap verin :)

mürteza16

mürteza16

Üye
Tso

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Yıllardır ttnet kullanıyorum, bir sorun yaşamadım. Ancak youtube videolarının altında bile ttnet'e saydıranlar var. :ehe

Turkcell Super Online :oke:

ByKatre

ByKatre

Üye
Yaw TTNET Almada Ne Alırsan Al Dİyebilirim Bağlatalı 1.5 Ay Oldu 15 Kere Aramışımdır. Kopma Hız Düşüklüğü VS. :zzz:

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
O zaman tso alacağım. Ama konu kilitlenmesin, daha soracağım şeyler olacak önce bi google amcaya gideyim :) @İhtiyar007 :ehe

0MG90

0MG90

Üye
Ttnet işkence resmen bizim burada Superonline olsa ona geçicez direk

The Shadow

The Shadow

Üye
Ttnet öldürür adamı :ehe Keşke gelse buraya da superonline :( Superonline candır :oke:

• Beğen
Tepkiler: ByKatre
Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
tso :)

Ayrt0n Senna

Ayrt0n Senna

Üye
ttnet ilk 12 ay 39,90 ikinci 12 ay 59,90 sınırsız kablosuz modem hediyeli ve 24 megabit hızında ama bu paketin adil kullanım kotası 35gb ikinci alternatif ilk 12ay 49,90 ikinci 12 ay 61,90 bunun da hızı 24 megabit ve modem hediyeli adil kullanım kotası 75 gb en avantajlı paketler bunlar dostum :ok2:

ByKatre

ByKatre

Üye
ttnet ilk 12 ay 39,90 ikinci 12 ay 59,90 sınırsız kablosuz modem hediyeli ve 24 megabit hızında ama bu paketin adil kullanım kotası 35gb ikinci alternatif ilk 12ay 49,90 ikinci 12 ay 61,90 bunun da hızı 24 megabit ve modem hediyeli adil kullanım kotası 75 gb en avantajlı paketler bunlar dostum :ok2:
ttnet dme hocam

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
Beyler peki bi sorum var Türkcell Superonline neti bağlamak için ne gibi şartlar istiyor. Yani sadece annem nüfus kağıdıyla gitse yeter mi ? Yoksa telefon hattı falan gerekli mi ?Beyler, kötü haber SuperOnline Balıkesir e hizmet etmiyormuş, ttnet e mahkum kaldım :(
Hocam, şu 2. Paket hoşuma gitti, taahhütsüz mü ?

The Shadow

The Shadow

Üye
Beyler peki bi sorum var Türkcell Superonline neti bağlamak için ne gibi şartlar istiyor. Yani sadece annem nüfus kağıdıyla gitse yeter mi ? Yoksa telefon hattı falan gerekli mi ?Beyler, kötü haber SuperOnline Balıkesir e hizmet etmiyormuş, ttnet e mahkum kaldım :(
Sen de bizdensin :ehe

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
Turknete Falan Bak Ama TTNET Asla sopa:
Hocam bilinmedik markalara güvenmek istemiyorum ve türknet ev telefonu şartı istiyor sanırım, biz de ev telefonu yok, yani sadece nüfusla gidip başvuru yapıyorsun, sonra bağlıyorlar. Bunu da yapan TTNET malesef :hmmm

Ayrt0n Senna

Ayrt0n Senna

Üye

24 ay taahhütlü,ayrıca yalın internet olarakta kullanabilirsiniz telefon zorunluluğu yok

Üst Alt