xperia z1 ekran kırıldı , çok ACİLL

Sponsorlu Bağlantılar

bigboosss

Üye
    Konu Sahibi
xperia z1 ekran kırıldı , çok ACİLL
merhabalar.
xperia z1 ekran düşme sonucu kırıldı, görüntü pijama şeklinde gelyor sadece berbat bir durumda telefon şu anda :)

şu adreste bir kaç tane satıcı var genelde 89 dolar civarı fiyatları, bunlar orjinal değilmi tam bilmiyorum,
bunlardan birini almak istiyorum. linke bakarsanız sevinirim. bunlardan birini alırsam 90 dolara örneğin acaba orjinali ile arasında çok fark olur mu ? ya da bunlar orjinal mi ? ne diyorsunuz acil yardıma ihtiyacım var bu konuda ?

servis para olarak anasının gözünü istiyor o fiyata yenisini alırım ben.

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
500-700 arası yaptırlar kafanı yorma

bigboosss

Üye
    Konu Sahibi
ekran dokunmatik ile birlikte birleşik sanırım.
burada 90 dolara satıyorlar ama 700 çok para değil mi ? kendim alsam ebay dan daha iyi değil mi ? ne diyorsunuz.mesela şunu almak istiyorum dokunmatik var mı bunda acaba

Ayrt0n Senna

Ayrt0n Senna

Üye
sana gelişi kargo vs. dahil ne kadarı buluyor?

bigboosss

Üye
    Konu Sahibi
ekran dokunmatik ile birlikte birleşik sanırım.
burada 90 dolara satıyorlar ama 700 çok para değil mi ? kendim alsam ebay dan daha iyi değil mi ? ne diyorsunuz.mesela şunu almak istiyorum dokunmatik var mı bunda acaba

şunu alırsam 87 dolara geliyor.
videolardan bakarak da kendim yapmayı düşünüyorum , baktım karışık iş bir telefoncuya bir miktar para karşılığında taktırırım.
bu linkte var alacağım , baktım adamın geri dönüş puanları baya iyi

0MG90

0MG90

Üye
İstiyorsan ebay'dan al ama orjinalini al bi telefoncuya yaptır ama iyi telefoncu olsun elinde kalmasın sonra

bigboosss

Üye
    Konu Sahibi
linkteki orjinal mi bilemedim ki :)

xpaede

xpaede

Üye
Kardeşim Z serisi su geçirmez olduğundan, telefonu açtıktan sonra profesyonel yardım olmadan düzgün kapatman çok zor,kapatsan da bir daha su geçirmezlik özelliğine güvenmen çok zor olur. Benim sana önerim orijinal parça kullanan bir teknik servisten ve hatta bundan daha iyisi direkt olarak Sony'den destek almandır. Sony Xperia telefonlar için destek hattı kurmuş durumda ; 0212 473 77 77'yi arayarak bilgi alabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: Ayrt0n Senna

Üst Alt