By Genesıs Adında Virüs Var!!!

Sponsorlu Bağlantılar

The Captain

The Captain

Üye
    Konu Sahibi
By Genesıs Adında Virüs Var!!!
Arkadaşlar internete (chrome) dolaşırken by genesıs adıda reklam acılıyo chromda yeni sayfa acarak reklam açıyo virüs programında taratınca görünmüyo nasıl kurtula bilirim yardım eder misiniz??

MaxipmaN

Üye
denetim masasında toolbar falan varsa kontrol et kaldır chrome eklenitlerini kontrol et,chromeyi sil masaüstünden ana klasörden kısayolu tekrar çek

The Captain

The Captain

Üye
    Konu Sahibi
denetim masasında toolbar falan varsa kontrol et kaldır chrome eklenitlerini kontrol et,chromeyi sil masaüstünden ana klasörden kısayolu tekrar çek
chromun eklentilerinde sıkıntı yok dediğiniz şeyleri yaptım ama yınede reklam cıkıyo yinede teşekkürler

UtkuGARIP

UtkuGARIP

Üye
Arkadaşlar internete (chrome) dolaşırken by genesıs adıda reklam acılıyo chromda yeni sayfa acarak reklam açıyo virüs programında taratınca görünmüyo nasıl kurtula bilirim yardım eder misiniz??

Arkadaşım, bu reklam ismini google ile araştır, virüs yeni olduğu için muhtemelen Türkçe dokunan bulamazsın, diğer dillerden az buçuk anlarım diyorsan araştır, yoksa hiç elleme.
Arkadaş demiş tüm verileri sil diye, çözüm olabilir ama aynı olay başına geldiğinde... :)
En iyisi ben susayım, çok konuşunca yalnış anlıyor bazı arkadaşlarım :)

Üst Alt