General mobile discovery siliniyor sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

FeLonieS

FeLonieS

Üye
    Konu Sahibi
General mobile discovery siliniyor sorunu
Beyler, kardeşimin telefonuna recovery modunda 4.4 kitkat güncellemesi yüklemek istedik normalde sistem güncellemesi kısmında geçersiz dosya hatası veriyordu.
Yüklemesine yükledikte telefonu wipe data yapayım dedim yaptım siliniyor yazısında takılı kaldı batarya çıkartıp taktım yine aynı sonuç değişmiyor çözümünü bilenler varsa lütfen yardımcı olsunlar.

kralberk13

kralberk13

Üye
arkadaşlar sorunu bilenler yardımcı olsunlar istersen telefoncuya baktırt yada garantiye gönder benim anlamadığım telefonlarla niye oynuyorsunuz herşeyin orjinali iyidir :)

FeLonieS

FeLonieS

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar sorunu bilenler yardımcı olsunlar istersen telefoncuya baktırt yada garantiye gönder benim anlamadığım telefonlarla niye oynuyorsunuz herşeyin orjinali iyidir :)
Zaten kendi güncellemesini kurmaya çalışırken bu oldu. :)

kralberk13

kralberk13

Üye
Oda güzel ilginç birşey sen o telefonu telefoncuya baktirt başına sorun acmasin

NokiaBeLLe

NokiaBeLLe

Üye
Sp Flash Tool ile yazılım atman lazım internette konuları var dosyaları eksiksiz indirirsen ve anlatımı eksiksiz yaparsan 3 dk telefonu sıfır gibi yapabilirsin çok ama çok basit bir işlem

FeLonieS

FeLonieS

Üye
    Konu Sahibi
Sp Flash Tool ile yazılım atman lazım internette konuları var dosyaları eksiksiz indirirsen ve anlatımı eksiksiz yaparsan 3 dk telefonu sıfır gibi yapabilirsin çok ama çok basit bir işlem
Onu da denedim yanlışlık ile preload işaretledim yaparken şimdi brick oldu galiba hiç açılmıyor. Brick olunca da düzeltebiliyormuşsun galiba ama siz biliyorsanız yardımcı olabilir misiniz?

NokiaBeLLe

NokiaBeLLe

Üye
Onu da denedim yanlışlık ile preload işaretledim yaparken şimdi brick oldu galiba hiç açılmıyor. Brick olunca da düzeltebiliyormuşsun galiba ama siz biliyorsanız yardımcı olabilir misiniz?
O konuda bilgim yok

• Beğen
Tepkiler: FeLonieS

ferhatkirkil

Üye
Tüm sorunlarınızın çözümü burda arkadaşlar. Kolay gelsin ;)

hawkfire

Üye
Merhaba,
Aynı sıkıntı benim de başıma gelmişti kardeşim. bağlantısında ayrıntılı ve resimli olarak gösterilen işlemleri harfi harfine yaparsan hiçbir sıkıntın kalmaz. Hayırlı günler...

Üst Alt