Playstation Cafe destek

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
LordJosepsh

LordJosepsh

Üye
    Konu Sahibi
Playstation Cafe destek
Arkadaşlar playstation dükkanı açmak istiyorum bana önerebileceğiniz farklı müşterileri cezbedici birşeyler varmı

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Satmak mı
Oynatmak mı cafe tarzında ?

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Bence bekleyen insanlar icin programlanmis ve duvara sabitlenmis 2 tane ps cihazi.
Sadece bir oyun olacak ve her 15 dakikada bir acilip kapanacak.
Burada Belcika'da var.
Bekleyen kisi SIKILMASIN ve gitmesin diye.
Onun disinda tost, çay, soguk ve sicak diger icecekler.
Guzel kisin sicak, yazin soguk, bol posterlerin oldugu, televizyonlarin hd ozelligi olmalari..
Bunlar hepsi birer arti..
Mekan ve ortamda guzelse hocam..
Her turlu is yaparsin.

enterneoll

enterneoll

Üye
Sana playstation kafe işletmiş biri olarak tavsiyeler veriyim:
-ilk olarak kesinlikle ortam ne çok aydınlık ne çok karanlık olsun bu çok önemli
-televizyonların renk kalibrasyonu iyi yapılmalı
-Yiyecek ve içecek işine gireceksen dikkatli ol tehlikeli ve fiyatları abartma sonuçta sen playstationdan para kazanıcaksın
-duvarları güzel bir duvar kağıdı ile kaplayıp ortamı daha hoş bir yer yap

onun dışında insanlar oynarken onları izleme :D bu gerçek. Ama arada gidip muhabbet bile et oyuncularla oyunlar hakkında

• Beğen
Tepkiler: CV-Aurora
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
kaliteli koltuk al ve önlerine sehpa tarzı birşey koy

• Beğen
Tepkiler: Bilişim Profesörü
Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
kaliteli koltuk al ve önlerine sehpa tarzı birşey koy
Aynen, ben de kimse koltuk demedi mi diyordum. Koltuk önemli, rahat olmalı oyuncular, yoksa mazallah dandik fifa oynayandan gol yemesinler :ehe

Joker.

Joker.

Üye
Bence oyunlar fazla olması gerek yani bazı yerlerde her oyunda 2 tane oluyor oda kötü bi şey.Örneğin en çok oynanan oyunlardan fazlaca olması gerek.Bunun dışında ps iyi olmalı mesela ps3 ilk sürümü koyarsan gerçekten fark yaratıyor kasıyor oyun zevki filan kalmıyor.Bunun dışında oyunlar hakkında bilgin olmalı yani ne diyeyim biri gelip iki kişi oynayabileceğim oyun var mı dediğin bilinen Pes Fifa yok NBA filan önüne atmak yerine daha ilginç ve farklı oyunları göstermek çok önemli.Çoğu oyunun menüsüne hakim olmanız gerekiyor yardım istediklerinde kolaylık olsun diye.Ortama gelicek olursan herkes kendi tv konstre olucak bi ortam olmalı.Televizyonun renk ayarları uygun olmalı ses ayarlarıda öyle mesela her masana ses seviyesi bence aynı olması önemli.Yan masada 75/100 ses açıkken kendi tv 30/100 olması dikkati dağıtıyor.

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
aslında pes fifa oynayacaklar için ayrı oda başka oyun oynayacaklar için ayrı oda yapabilirsin değişik bir deneme olur

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
Ben de bir öneri vereyim. Koltuk, çok rahat olmaz bence, koltuk kullanma demiyorum, kullan ama sınırlı olsun. Yani bir köşe belirle o köşede standart cafelerdeki gibi koltuk, ps, masa vs olsun. Ama diğer kısımlarda yere pofuduk minderler olur ya öyle yap. Sonra oyuncuların arkası da yine duvar olmasın, duvarı da böyel rahat pofuduk şekilde döşe (Hani restaurantlarda olur ya koltuklar, oturunca rahat hissedersin. Onun kıvamında yumuşak bir şey işte.) Sonra ekran, ps kurulumu vs yi de yere oturan oyuncular için ayarlarsın. Bir de ekranın yanına sehpa gibi bir şey koy ama slında o sehpanın tasarımı da önemli. Sehpa şekili olsun (Yani anane sehpası değil de daha çok gamerlara özel yapılmış sehpa gibi :d: ) Ve sehpanın dışını da güzel bir oyun afişiyle kapla. O yerde oynayan oyuncuların ayağına kadar hizmet et, müşteri memnuniyeti her şeyden önemli ;) Bir de eğer bu pofuduk minder olayı tutarsa ileride koltukları da kaldırırsın. Tutar tahminimce.

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR
Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Ben de bir öneri vereyim. Koltuk, çok rahat olmaz bence, koltuk kullanma demiyorum, kullan ama sınırlı olsun. Yani bir köşe belirle o köşede standart cafelerdeki gibi koltuk, ps, masa vs olsun. Ama diğer kısımlarda yere pofuduk minderler olur ya öyle yap. Sonra oyuncuların arkası da yine duvar olmasın, duvarı da böyel rahat pofuduk şekilde döşe (Hani restaurantlarda olur ya koltuklar, oturunca rahat hissedersin. Onun kıvamında yumuşak bir şey işte.) Sonra ekran, ps kurulumu vs yi de yere oturan oyuncular için ayarlarsın. Bir de ekranın yanına sehpa gibi bir şey koy ama slında o sehpanın tasarımı da önemli. Sehpa şekili olsun (Yani anane sehpası değil de daha çok gamerlara özel yapılmış sehpa gibi :d: ) Ve sehpanın dışını da güzel bir oyun afişiyle kapla. O yerde oynayan oyuncuların ayağına kadar hizmet et, müşteri memnuniyeti her şeyden önemli ;) Bir de eğer bu pofuduk minder olayı tutarsa ileride koltukları da kaldırırsın. Tutar tahminimce.

Insan bi saatten sonra rahatsiz olur hocam.
Rahat koltuk en iyisi.

@Safak

@Safak

Üye
1 tane xbox koy ps3 sewmeyenler onda oynar oyunlarin guncel ve turkce olmasina dikkat et turkce degilse bilgisayar yardimiyla turkce yama kur..

Joker.

Joker.

Üye
1 tane xbox koy ps3 sewmeyenler onda oynar oyunlarin guncel ve turkce olmasina dikkat et turkce degilse bilgisayar yardimiyla turkce yama kur..
Oyunun orijinalliğini bozmak kötü değil mi ?

@Safak

@Safak

Üye
Oyunun orijinalliğini bozmak kötü değil mi ?
oyun oynaniyosa sorun yoksa isterse copten bul orjinal filan bunlar tuketicinin daha fazla para vermesini saglayan seyler eger oyunlarin turkce ve guncel tutarsan cafedeki musteri sayisida artar

mürteza16

mürteza16

Üye
O değilde bu adamların neye bakarak oynayacağını kimse yazmamış. :D

Kaliteli plazma televizyonlar al. Duvar montele. Fazla yukarda olmasın, ortada olsun.

Joker.

Joker.

Üye
O değilde bu adamların neye bakarak oynayacağını kimse yazmamış. :D

Kaliteli plazma televizyonlar al. Duvar montele. Fazla yukarda olmasın, ortada olsun.
plazma televizyonlar çok büyük olur full hd led alsa yeterli özellikleri çok olmasına da gerek yok bence smart tv olsa ne yazar sonuçta ps devamlı bağlı olucak :ehe

mürteza16

mürteza16

Üye
plazma televizyonlar çok büyük olur fu ll hd led alsa yeterli özellikleri çok olmasına da gerek yok bence smart tv olsa ne yazar sonuçta ps devamlı bağlı olucak :ehe
Bu tekliflerle ps'ci batar. :ehe

avast

avast

Üye
Hd televizyon klima sifir kollar herkoltugun onune ayak koymak icin 2 tabure 1 masa ve kac masa varsa her masa icin 1 pes dusmeli kimse beklememeli

fk555897

fk555897

Üye
İyi koltuklar, büyük televizyon koy. İyi bir yerde açarsan müşterin bol olur. İlk haftalar bedava gibi kampanya yapsan insanlar gelir diye tahmin ediyorum.

Joker.

Joker.

Üye
Televizyon büyük filan değil görüş mesafesine göre orantılı olmadı gerek mesela 46'' tv koyarsın 2m bakarsın sadece ortasına bakarsın kenarda ne olduğunu anlamazsın orda ayrı bir dünya oynar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...