Yardım İphone 4s bir kaç soruda yardım

Sponsorlu Bağlantılar

+Furkan

+Furkan

Üye
    Konu Sahibi
İphone 4s bir kaç soruda yardım
Arkadaşlar geçen hafta 4s 8 gb telefon aldım e haliyle ios 7.1.1 ilegeldi bende hemen 7.1.2 ye güncelledim. Neyse sorumu sorayım.

Telefona parola koyduğum zaman çok az şekilde kasma yapıyor ve parola ekranı geliyor. Aynı şekilde parola ekranından kilit ekranına gelmek için kaydırdığımız ekrana gelmek için laydırdığımda kasarak dönüş yapıyor.

Şimdi asıl soruma geleyim. Telefonumun kilit ekranının kasması normal mi yoksa bu bütün iphone larda mı var yoksa bende mi bi sorun var?

İkinci sorum ise telefonun kasmasının gb ile alakası var mı?

Üçüncü sorum da uygulama sonlandırmayla ilgili. Uygulamayı sonlandırmak için orta tuşa iki defa bastığımızda kapamak istediğimiz uygulamayı yukarı ittikten sonra ana sayfa ekranıda gelirken ufak kasma oluyor? Sizce bu normal mi?

Şimdiden teşekkürler.

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
bu kasmaların hiçbiri normal değil yazılımı tekrar yükle

+Furkan

+Furkan

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl yapabilirim anlatır mısın?

fgbvhjk

fgbvhjk

Üye
Dfu moda alıp cihazi restore et sorunun duzelecektir

+Furkan

+Furkan

Üye
    Konu Sahibi
Dfu mod?

cyber

cyber

Üye
en iyisi ya itunesten güncelle veya restore et bence

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
Aynen. IOS kasmaz.

Kasarsa da çok çok nadir.

+Furkan

+Furkan

Üye
    Konu Sahibi
Restore etmeyi bilmiyorum biraz açar mısın?

iTunes dan nasıl güncelleyebilirim onu da anlatırsanız çok sevinirim.

Bide ben 8 gb olarak aldım ama genelden kapasiteye baktığımda 6 gb yazıyor bunun sebebi nedir?

fgbvhjk

fgbvhjk

Üye
Restore etmeyi bilmiyorum biraz açar mısın?

iTunes dan nasıl güncelleyebilirim onu da anlatırsanız çok sevinirim.

Bide ben 8 gb olarak aldım ama genelden kapasiteye baktığımda 6 gb yazıyor bunun sebebi nedir?
Öncelikle 4s icin ipsw dosyasını indir daha sonra itunesi ac ve shift+guncelleme yazisina bas ve indirdiğin ipsw dosyasını seç o yükler 8 gb nda 2 gb tini sistem kwndisi kullanıyor ondan sana 6 gb kalıyor

Türe

Türe

Üye
1. si normal. Ben sıfırdan kurduğumda bile olan birşeydi dediğin. 3. sü ise değil. Bende çok nadir yapıyordu.

+Furkan

+Furkan

Üye
    Konu Sahibi
Öncelikle 4s icin ipsw dosyasını indir daha sonra itunesi ac ve shift+guncelleme yazisina bas ve indirdiğin ipsw dosyasını seç o yükler 8 gb nda 2 gb tini sistem kwndisi kullanıyor ondan sana 6 gb kalıyor

Hocam yardım ettiğin için çok sağol ama cesaret edemiyorum ya androidten gelmeyin orda bu işlerin uzmanıyım ama bunda çekiniyorum :(

1. si normal. Ben sıfırdan kurduğumda bile olan birşeydi dediğin. 3. sü ise değil. Bende çok nadir yapıyordu.

Bendede aynı şekilde ama hareketi azalt açık olunca 3. Sorunum olmuyor ama açık olmadığında kasma yapabiliyor

Ve son bi sorum daha var (lütfen mazur görün merak ediyorum sadece)

Bu Spotlight için ana menüyü aşağı çekerken (hızlı şekilde çekerken) kasma oluyo 1-2 snlik peki bu normal mi?

Türe

Türe

Üye
Hocam yardım ettiğin için çok sağol ama cesaret edemiyorum ya androidten gelmeyin orda bu işlerin uzmanıyım ama bunda çekiniyorum :(

Bendede aynı şekilde ama hareketi azalt açık olunca 3. Sorunum olmuyor ama açık olmadığında kasma yapabiliyor

Ve son bi sorum daha var (lütfen mazur görün merak ediyorum sadece)

Bu Spotlight için ana menüyü aşağı çekerken (hızlı şekilde çekerken) kasma oluyo 1-2 snlik peki bu normal mi?

Normal. Şöyle ki bu kasma 5 ve 5S de dahi vardı. Son güncellemelerle 5S'te düzeltildi diye hatırlıyorum.

+Furkan

+Furkan

Üye
    Konu Sahibi
Normal. Şöyle ki bu kasma 5 ve 5S de dahi vardı. Son güncellemelerle 5S'te düzeltildi diye hatırlıyorum.

Hareketi azalt açık olduğunda sıfır kasma diyebilirim hocam

+Furkan

+Furkan

Üye
    Konu Sahibi
O efekt bana aşırı kötü geldiği için yararı olsa da kullanmıyorum.

Aslında bende hiç sevmiyorum çok bayağı geliyor zaten iPhone nu öteki telefonlardan ayıran özelliği efektleri ama kasmaması için vaz geçiyorum mecburen

Türe

Türe

Üye
Aslında bende hiç sevmiyorum çok bayağı geliyor zaten iPhone nu öteki telefonlardan ayıran özelliği efektleri ama kasmaması için vaz geçiyorum mecburen
Arayüzde mi kasıyor ?

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
bnde hiç kasma yok sizde sorun olmasın

+Furkan

+Furkan

Üye
    Konu Sahibi
Arayüzde mi kasıyor ?

Arayuz de oyundan cikip sag sol yapinca az kasiyor nedenini bi turlu anlamadimBu yuzden hareketi azalt acik kasiyor diye parola yok spotlight asagi cekerkebn kastigi icin kullanmak istemiyorum. Daha telefonu alali 10 gun oldu sanki 3 yillik gibi sorunlari var yardimci olun nolur ve sunuda ekliyim face uygulamasi cok gec cevap veriyor ve kasiyor

Üst Alt