Yardım hafıza kartım içine attıgım şeylerin bi kısmını siliyor

Sponsorlu Bağlantılar

muhammetonur.aslan

muhammetonur.aslan

Üye
    Konu Sahibi
hafıza kartım içine attıgım şeylerin bi kısmını siliyor
hafıza kartıma attıgım her türlü dosyayı siliyor arada bazı dosyaları silmiyor format attım farklı şekillerde ama bi faydası olmadı telefonda o kadar fotograf çektim ilk baktıgımda duruyo 5 dk sonra küçük resim yok diyor şarkıların hız kısmını sildigi için oynatmıyor biraz uzun yazdım ama tam açıklama yapmam gerek lütfen yardım edin :( sadece telefona ram yaptıgımda performanslı çalışıyor

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
virüs bulaşmıştır

muhammetonur.aslan

muhammetonur.aslan

Üye
    Konu Sahibi
antivirus kullandim ve sd fotmatter 4.0 kullandim her seyi silmiyo bazen ayni seyi siliyo bazen farkli biseyi

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
antivirus kullandim ve sd fotmatter 4.0 kullandim her seyi silmiyo bazen ayni seyi siliyo bazen farkli biseyi
pc ye taksana belki silmiyodur telde hata vardır görmüyordur ve birde pcye takıp pcdeki antivirüs ile tarat telefondakilerin çoğu doğru düzgün çalışmıyor

muhammetonur.aslan

muhammetonur.aslan

Üye
    Konu Sahibi
pc den 30 yeva 40 kere bicimlendirdim farkli programlarla olmuyor pc den bisey atiyorum pc den cikarip geri takiyorum bi kismi yok bazi sarkilarin da hiz kismi bozuk apk lar paket ayristirma hatasi veriyo

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
pc den 30 yeva 40 kere bicimlendirdim farkli programlarla olmuyor pc den bisey atiyorum pc den cikarip geri takiyorum bi kismi yok bazi sarkilarin da hiz kismi bozuk apk lar paket ayristirma hatasi veriyo
farklı telefona tak dene olmazsa at o hafıza kartı ölmüştabi istersen başkalarından da cevap bekleyebilirsin

muhammetonur.aslan

muhammetonur.aslan

Üye
    Konu Sahibi
alali bir ay oldu garantisi de yoktu daha önce hic olmamisti cunku o yuzden arastiriyorum yazilim yüklemesi diye bi sey varmis bu konu hakkinda bilginiz varmi acaba

blsm_mr

Üye
Muhammed kardeş bugün 6.00 da hafıza kartıyla beraber forumda bekle beni yardımcı olayım sd kartında virüs var vbs virüsü

muhammetonur.aslan

muhammetonur.aslan

Üye
    Konu Sahibi
kardesim sen anlat ben anlar yaparim bekleyemem ben köylüyüm o saatte tarlada oluyorum sen anlasan ben müsait olunca baksam

blsm_mr

Üye
kardeş bende bi dosya var dükkana gittiğim zaman orda yüklerim buraya

FK5896

FK5896

Üye
kardeş hafıza kartını biçimlendirmeyi denedin mi? bunu yaparken bilgilerini yedeklemeyi unutma. sorun düzelebilir. çünkü ne var ne yok silinir hepsi..

blsm_mr

Üye
kardeş hafıza kartını biçimlendirmeyi denedin mi? bunu yaparken bilgilerini yedeklemeyi unutma. sorun düzelebilir. çünkü ne var ne yok silinir hepsi..

kardeş biçimlendirmenin kralını yapsan bile geçmez virüs kodları kendi kendini canlandırıyor :ehe

blsm_mr

Üye
hazırlayan kimse artık vsb üzerinde hazırlamış C kodlarıyla deaktifte olmuyor nikahsız :ehe:ehe_________________________________________________
İlk olarak bu linkten gizli dosyaları göstermek için programı indir ve not defteri ile aç bu kodlar karşına çıkacak
echo off
echo lutfen bekleyin, gizli dosyalar
echo gorunur hale getiriliyor.

attrib f:*.* /d /s -h -s -r +a

echo
echo islem tamamlandi..
pause
(attrib f: yazan yere kartının sürücü harfi pcde ne yazıyosa onu yaz ve kaydet )

SONRA__________________________________________

Bu linkten virüsü temizleyen ufak vbs dosyasını kullanarak virüsleri temizle bi tıklamayla bilgisayarda virüs bırakmaz :ehe:ehe
:oke:
NETİCEYİ BURAYA YAZ

Üst Alt