Faturasız BİMcell'den Bayram İkramı

Sponsorlu Bağlantılar

_erdal_

_erdal_

Üye
    Konu Sahibi
BİMcell'den Bayram İkramı

Tüm BİMcell aboneleri Ramazan Bayramı’nın ilk iki gününde (28-29 Temmuz) tüm BİMcell’lilerle ücretsiz konuşacaktır.
Bayramın ilk iki gününde BİMcell’e yeni gelen aboneler de kampanyadan faydalanacaktır.

BİMcell içi ücretsiz konuşma süresi 28 Temmuz 2014 00:00’da başlayacak ve 29 Temmuz 2014 23:59’da sona erecektir. Kampanyanın sona ermesi akabinde belirtilen yönlere doğru yapılan aramalar her abonenin kendi tarifesine uygun olarak ücretlendirilecektir.
27 Temmuz 2014’te başlayıp 28 Temmuz 2014 00:00’dan sonra biten görüşmeler hediye kapsamında değildir.
Kampanya sadece yurt içinde tüm BİMcell tarifeleri içi yapılan sesli aramalarda geçerli olup KKTC dahil yurtdışına, BİMcell Müşteri Hizmetlerine, bilgi ve danışma numaralarına, özel servis numaralarına ve tüm katma değerli hizmet sunan numaralara doğru yapılan aramaları kapsamamaktadır. Kampanya dakikaları üçüncü şahıslara transfer edilemeyecektir. Hattın iptal olması, tarife değişikliği yapılması, numaranın başka bir operatöre taşınması veya hattın başka bir kişiye devri halinde abone kampanyadan faydalanamayacaktır.

phasan

phasan

Üye
Bu ne hız tam konuyu acıyım dedım acılmış konu bende resım ekleyım konuya

• Beğen
Tepkiler: _erdal_
ByKatre

ByKatre

Üye
Teşekkürler BIMCELL Forever :cool

phasan

phasan

Üye
Kotu olmuş sadece bımcelli aramak ama en azından başka gsm yapamadıgını yapıyor bayramda 2 gunde olsa bedava verıyor bırde sana operator olmasına ragmen

ByKatre

ByKatre

Üye
Kotu olmuş sadece bımcelli aramak ama en azından başka gsm yapamadıgını yapıyor bayramda 2 gunde olsa bedava verıyor bırde sana operator olmasına ragmen
Yani Görelim Diğerlerini :cool

Davut420042

Davut420042

Üye
TURKCELL Bana 2 Günlük HER YÖNE 150DK Verdi!

• Beğen
Tepkiler: semihguney
blastx

blastx

Üye
bence abartmaya gerek yok abone tutmak icin yapılmıs bılindik sey ve tum gsmler yapıyo vf bayramda 500 verdı avea ramazanda toplam 15gb net verdi ve 18-21 arasi sinırsız konusma verdı turkcell 2gb net verdi v.s

_erdal_

_erdal_

Üye
    Konu Sahibi
bence abartmaya gerek yok abone tutmak icin yapılmıs bılindik sey ve tum gsmler yapıyo vf bayramda 500 verdı avea ramazanda toplam 15gb net verdi ve 18-21 arasi sinırsız konusma verdı turkcell 2gb net verdi v.s

arkadaşlar bu konu bir bilgilendirme olup bimcell kullanan arkadaşlara yardımcı olmak için hazırlanmıstır. diğer operatörler şu kadar dk bu kadar mb gb verdi demek bu konu içinde doğru olmaz.

blastx

blastx

Üye
arkadaşlar bu konu bir bilgilendirme olup bimcell kullanan arkadaşlara yardımcı olmak için hazırlanmıstır. diğer operatörler şu kadar dk bu kadar mb gb verdi demek bu konu içinde doğru olmaz.
haklısınız ama ben sadece diger gsmlerinde tamin edici kanpanya yaptiğına parmak bastım baska amacım yoktu

• Beğen
Tepkiler: _erdal_

Üst Alt