Kendiliğinden çıkan tuhaf menü

Sponsorlu Bağlantılar

rixtuss

Üye
    Konu Sahibi
Kendiliğinden çıkan tuhaf menü
Beyler hertürlü şeyi denedim ama çözemedim. Parmağımı ekranın altına doğru sürükleyince resimdeki menü geliyor ve oyun oynayamıyorum bunun yüzünden. Yardımlarınızı bekliyorum :/

Son düzenleme:

tayfunerdogmus1

tayfunerdogmus1

Üye
s view kıkıf mı kullandın ki

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
Beyler hertürlü şeyi denedim ama çözemedim. Parmağımı ekranın altına doğru sürükleyince resimdeki menü geliyor ve oyun oynayamıyorum bunun yüzünden. Yardımlarınızı bekliyorum :/

bu orjinal note3 mü? bi sakatlık seziyorum :hmmm

babafre23

Üye
kardes kiliftandir.aynen benim de kore note 3 vardi kilif taktim 4-5 gun sonra ekranin yarisi gitti 2 gun sonra da tamami gitti.2 aydir tamirde.bunlarin ekrani versiyon seciyor her ekran buna olmuyor.yani bu makineyi kilifsiz kullan.

rixtuss

Üye
    Konu Sahibi
kardes kiliftandir.aynen benim de kore note 3 vardi kilif taktim 4-5 gun sonra ekranin yarisi gitti 2 gun sonra da tamami gitti.2 aydir tamirde.bunlarin ekrani versiyon seciyor her ekran buna olmuyor.yani bu makineyi kilifsiz kullan.

Kardeş şuanda hiç bi kılıf yok daha önce de kullanmamıştım. Bi ara samsung logosu için bisürü kod girmiştim, bu olabilir mi nedeni ?

babafre23

Üye
vallahi usta bu kore mallari 360 derece donebilen bir insan gibi.bazen hic alakasiz seylere bile alakasiz arizalar veriyor.hersey olabilir...

Üst Alt