Smsler karışıyor

Sponsorlu Bağlantılar

ferhan1

Üye
    Konu Sahibi
Smsler karışıyor
A dan gelen mesaj B den gelmiş gibi görünüyor

Seglopsi

Seglopsi

Üye

Buraya yazıp sikayetini bildirirsen sana geri dönüş yapacaklardır.

ferhan1

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim de sorunu yazdım mesela Ayşe den gelmiş mesaj ama fatma dan gelmiş görünüyor.

Seglopsi

Seglopsi

Üye
Teşekkür ederim de sorunu yazdım mesela Ayşe den gelmiş mesaj ama fatma dan gelmiş görünüyor.
Tipik meego sorunu. MeeGo için PowerPack 0.3.1 sürümü var onu kurun cihaza. Sms sorunu minimuma düşüyor.

manialog

manialog

Üye
aynı sıkıntı bende de vardı hatta sırf bu yüzden telefonu satma durumuna geldim. Yabancı forumlardan araştırdım kadarıyla sorunun çözümü flash atmak ve skype hesabını kurmamak. Ben aynısını denedim 2 aydır hiç olmadı. İlk defa bu kadar uzun süre mesajları hiç silmedim. Bence bi dene

Seglopsi

Seglopsi

Üye
Facebook ve Skype'ın sohbete entegrasyonu ile alakalı olan bir bug. Eğer onları kullanmazsanız ve PowerPack 0.3.1 yüklü ise çok çok nadiren oluyor.

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
aynı sıkıntı bende de vardı hatta sırf bu yüzden telefonu satma durumuna geldim. Yabancı forumlardan araştırdım kadarıyla sorunun çözümü flash atmak ve skype hesabını kurmamak. Ben aynısını denedim 2 aydır hiç olmadı. İlk defa bu kadar uzun süre mesajları hiç silmedim. Bence bi dene
iyi keşif olmuş ;) bende ilk günlerde bu sorun olmuştu ozamanlar merak ta vardı
skype, google, facebook vs uygulama kullanıyordum
flash atıp hicbirini kullanmadım
hicbir sorun cıkmadı ;)

işin garip tarafı ki ilginc bir karışıklık oluyor
şu güzelim yazılım ne hallerde sürünüyor bu haliyle bile sevdiriyor kendini

ferhan1

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler ikisi de mevcut değil telefonda ama gene de karışıyor. forumda mı dediğiniz program?