Öneri root indirme hatasi veriyo

Sponsorlu Bağlantılar

Root yapacam telefonuma ama indirmiyor indirme hatasi diyor yardim lutfen.

• Kullanılan toplam oy
    1
  • Anket kapatılmış .
turgut srks

turgut srks

Üye
    Konu Sahibi
root indirme hatasi veriyo
Acilll yardim indirme sorunuuu..

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Biraz daha detay verseydin bari.

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
root indirilmez atılır

turgut srks

turgut srks

Üye
    Konu Sahibi
Ya kardes root yapacaqim telefonuma root indirip yapiyormussun qaliba ama.indiremiyorum indirme hatasi diyo

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
ne indiriyorsunuz supersu uyglaması falan mı

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
telefon ne

turgut srks

turgut srks

Üye
    Konu Sahibi
Telefon glaxsi ace cok yawas tel dnuyo surekli ne yapmam lazim

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Ne indiriyorsunuz?
Bizde indirek :D

• Beğen
Tepkiler: eren3546 ve EmekHırsızı
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Ne başlıktan bisey anladım, nede yazdiklarindan.
Telefon yavasliyorsa yukledigin uygulamalar sebep olur telefonu sifirla ve her gordugunu yükleme cihaza sadece gerekli uygulamaları yukle

turgut srks

turgut srks

Üye
    Konu Sahibi
Ya syle anlatayim sana telefon cok yavas srekli donuyo hafiza sornuda var bi arkadas rootla sonra ram ykle dedi nasl yapacam

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Ram nasil yukleyeceksin?
Swap yapılıyor ama sağlıklı birsey oldugunu sanmıyorum.
En iyi ihtimalle sistem dosyalarını silersin ordanda ne kadar kâr ın olur bilmem.
Telefon nedir?

turgut srks

turgut srks

Üye
    Konu Sahibi
Galaxsi ace i yani anlicam dilden anlatirsan sewinirim kardesn pek telefondan anlamam bana gore kasma sebebi hafizasi cok az face.messenqer.battery doktor var hafizasi bitmek uzere hata veriyo bu indirdigim programlari hafiza kartinada tasiyamiyorum ne onerirsin bana

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Galaxsi ace i yani anlicam dilden anlatirsan sewinirim kardesn pek telefondan anlamam bana gore kasma sebebi hafizasi cok az face.messenqer.battery doktor var hafizasi bitmek uzere hata veriyo bu indirdigim programlari hafiza kartinada tasiyamiyorum ne onerirsin bana

Hafizami yetersiz yoksa ram mi?

turgut srks

turgut srks

Üye
    Konu Sahibi
İkiside yetersiz syle diyeyim sana bu uygulamalari sonlardima tusuna bastigimda home tusune yani ram yaziyo uygulamalari kapat dedigim de 19mb bos hafiza kaliyor ve suda var bnm indirdigim programlar hafiza kartina tasimiyo bunun ssbebi nedir

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Cihazı rootlaman şart olmuş.
Rootlayinca Hem uygulamaları hafıza kartına tasirsin. Hemde gereksiz sistem uygulamalarını silersin.

Neyle root yapmaya çalışıyorsun?

turgut srks

turgut srks

Üye
    Konu Sahibi
İste asil mesele bu nasil yapacagim root detaylica anlatrsan cok makbule gecer

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Frameroot uygulaması ile denedinmi

turgut srks

turgut srks

Üye
    Konu Sahibi
Hyr malesef napacam onu mi indirecem kardes sirasi ile anlat anlarim en bastan anlat aninda dediqini uyqularim tek bi defada anlat ama anlicam sekil.

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Ekten uygulamayı indirip cihaza yukleyip dene bakalım.

Öncelikle Telefonundan ayarlar kısmına gir, oradan USB hata ayıklamayı aktif hale getir.
Programı açınca karşına Install SuperSu / Unroot seçeneği geliyor. Install SuperSu yu seçince karşına 4 secenek gelecek, Frodo, Sam, Legolas ve Arroyo. Bu 4 seçeneği sırayla dene ve biri olduğu zaman telefon yeniden başlattığınızda rootlanmış oluyor.

Olmayabilirde o zamanda pc yardımı ile root yolunu deneyebilirsin

Ekli dosyalar

Üst Alt