Chip DVD Hakkında Aklıma Takılan Soru

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
Chip DVD Hakkında Aklıma Takılan Soru
Merhaba arkadaşlar, ben artık her ay chip dergisi alıyorum, faydalı da buluyorum içeriğini gerçekten :alkis: Bilenler bilir, chip dergisi her ay 8 GB lık eğitim dvd si veriyor. İşte size sorum bu dvd offline mıdır, yani internetsiz çalışır mı :hmmm Yoksa içerikten faydalanmam için internet şart mıdır :bilmm

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Merhaba arkadaşlar, ben artık her ay chip dergisi alıyorum, faydalı da buluyorum içeriğini gerçekten :alkis: Bilenler bilir, chip dergisi her ay 8 GB lık eğitim dvd si veriyor. İşte size sorum bu dvd offline mıdır, yani internetsiz çalışır mı :hmmm Yoksa içerikten faydalanmam için internet şart mıdır :bilmm
Dvd de 8 Gb dosya varken ayrıca neden internet gereksin ki? Ne koyacaklarsa koymuşlardır zaten

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
Dvd de 8 Gb dosya varken ayrıca neden internet gereksin ki? Ne koyacaklarsa koymuşlardır zaten
Öyle de DVD deki dosyalar normal çalışmıyor, yani o eğitimi çalıştırabilmek için OxO Training diye bir yazılım yüklemek gerekiyor, ardından eğitimi aktifleştirmek için de dergideki bir kodu girmek gerekiyor. Ben denemek istiyorum ama şu an DVD Writer yok pc de. Şimdi DVD Witer alırsam da eğer net gerekiyorsa boşa para vermiş olurum, o yüzden.

Son düzenleme:
Superfan

Superfan

Üye

Dosyalar offline da belki 1-2 ekstra şey gerekebilir indirmek için. Örneğin fotoğraf düzenlemeyle ilgili dvd verdiklerinde ücretsiz ve ya lisanslı bir program onun içinde olabilir.

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Öyle de DVD deki dosyalar normal çalışmıyor, yani o eğitimi çalıştırabilmek için OxO Training diye bir yazılım yüklemek gerekiyor, ardından eğitimi aktifleştirmek için de dergideki bir kodu girmek gerekiyor. Ben denemek istiyorum ama şu an DVD Writer yok pc de. Şimdi DVD Witer alırsam da eğer net gerekiyorsa boşa para vermiş olurum, o yüzden.
İnternet gerekli değildir bence, öyle bir program istiyorsa emülatör gibi düşünebilirsin indirir kurar açarsın dvd içeriğini. Yalnız yazılımın da bulunması lazım Dvd'de :hmmm. Bilmiyorum ya:bilmm

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar araştırm yaptım bu oxo training& chip online eğitimleri hakkında. Online mış, konu kilit :locked:

• Beğen
Tepkiler: -Empat-
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt