Öneri 100mb altı oyun tavsiyesi

Sponsorlu Bağlantılar

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
100mb altı oyun tavsiyesi
Arkadaşlar 100 mb altı oyun önerin. Eğlenceli olsun (sıkışmış oyun falanda olur) kötü yorum yapıcak olanlar kendine saklasın

mürteza16

mürteza16

Üye
Minecraft olabilir.

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Banished'i önerirdim ama 101 Mb :D

• Beğen
Tepkiler: mürteza16
mürteza16

mürteza16

Üye
Online değil zaten. :ah

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
Tamam o zaman mesajdan linkini atarsanız sevinirim... Benim bulduklarımn hepsi her açtığımda başta 2 saat falan bişey yükledide? Bide server list tazrı şeyler yazıyodu...

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Yalnız Minecraft 124 Mb

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
Tamamda oyunu telefona indirip pc ye gönderecem pc de net yok indirdikten sonra tekrar kurulum için net istemiyor dimi?

RecepKayaTR

RecepKayaTR

Üye
Yalnız Minecraft 124 Mb
Ben o kadar MineCrat'ı yükledim :D Sürekli JAVA hatası verdi gittim Javanın En Güncel versiyonunu kurdum olmadıVirtual City indirebilirsin 64 MB IOS ve ANDROİD içinde var PC içinde var ben pc de oynuyorum büyk ekran sonucta ama görevleri biraz zor Görevleri yapınca mapler açılıyor istediğin şehri kurabiliyorsun Görevsiz

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
Mürteza verdiğin linkten İndirdim açtım rardan çıkmıyo hata veriyo eksik de değil tam indirdim indirirken hata falanda olmadı? Arşivdeyken kurayım dedim tıklıyom hata falan diyo baktım minecraft.exe çalışmıyor diye hata verdi?
Ben o kadar MineCrat'ı yükledim :D Sürekli JAVA hatası verdi gittim Javanın En Güncel versiyonunu kurdum olmadıVirtual City indirebilirsin 64 MB IOS ve ANDROİD içinde var PC içinde var ben pc de oynuyorum büyk ekran sonucta ama görevleri biraz zor Görevleri yapınca mapler açılıyor istediğin şehri kurabiliyorsun Görevsiz
mümkünse bi ekran görüntüsü var mı?

Üst Alt