Uygulama Kopyalama Hatası

Sponsorlu Bağlantılar

ALpWaR24

ALpWaR24

Üye
    Konu Sahibi
Kopyalama Hatası
Arkadaşlar telefonda dahili hafızadan hafıza kartına kopyalama yapamıyorum taşınamadı kopyalanamadı diye hata verip duruyor ama telefonu pcye bağlayıp pcden atabiliyorum denemediğim dosya yöneticisi kalmadı kartta sorun var desek pcden dosya atılıyor videoları karta kaydediyor sorunsuz ama telefonun hafızasından karta bir resim bile atamıyorum yardım edin

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Sürüm kitkat ise hafıza kartına taşınamıyor diyorlar.

Superfan

Superfan

Üye
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Sen uygulamadan bahsediyor, o ise dosyadan. Ama sorun hakikaten ilginç :DSakın kopyalama yerine taşımayı deniyor olmayasan?

Sen yanlis anlamissin ayni şeyden bahsediyoruz.
Arkadas kopyalama yapamıyorum diyor..

Bende kitkat sürümünde yapilamiyormus diyorum ;)

Ayrica kopyalama yada taşıma aynı kapıya çıkar :)

Superfan

Superfan

Üye
Sen yanlis anlamissin ayni şeyden bahsediyoruz.
Arkadas kopyalama yapamıyorum diyor..

Bende kitkat sürümünde yapilamiyormus diyorum ;)

Ayrica kopyalama yada taşıma aynı kapıya çıkar :)
Eğer uygulamaysa tamam ama dosyaysa aynı yola çıkmıyor :D Sonuçta sistemden root yetkisi olmadan dosya taşıyamayız.

Ama adam denemediğim dosya yöneticisi kalmadı diyor..Tamam ben biraz geri kafalı davranmışım. Napam, ben yeni sürümleri fazla sevmiyorum, takip etmiyorum :)

"Google has blocked write access to external storage devices in Android 4.4. Until they change it there is no way to revert it back without root."

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Eğer uygulamaysa tamam ama dosyaysa aynı yola çıkmıyor :D Sonuçta sistemden root yetkisi olmadan dosya taşıyamayız.

Ama adam denemediğim dosya yöneticisi kalmadı diyor..Tamam ben biraz geri kafalı davranmışım. Napam, ben yeni sürümleri fazla sevmiyorum, takip etmiyorum :)

"Google has blocked write access to external storage devices in Android 4.4. Until they change it there is no way to revert it back without root."

Uygulama ile ilgili birşey yazmamış ki!
Dosya taşımaktan bahsediyor

Superfan

Superfan

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
ALpWaR24

ALpWaR24

Üye
    Konu Sahibi
file commander ile yapabildim sadece ama oda tüm formatları desteklemiyor sıkıntı çıkarıyor telefona root yapsam sorun çözülür mü sizce standart dosya yöneticisiyle (es falan da denedim ) kopyalanamıyor diyor yaptığım şey whatsapp klasöründe profil fotoğraflarındaki bir jpg resmini alıp hafıza hartında bi klasöre atıcam kopyalamıyor ilginç bi durumsürüm kitkat

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Zip yapip taşıyamiyormusun?

Amedly Fatih

Amedly Fatih

Kapalı Hesap
Bununla dene bir de

Amedly Fatih

Amedly Fatih

Kapalı Hesap
Bunun diğerlerinden farkı ne?
Dosyaları taşırken diger uygulamalardan farkli bir yolmu izliyor?

Abi şimdiye kadar gördüğüm en güzel dosya yöneticisi.

Bütün formatları açıyor...

Âmâ oda taşıma da biraz sıkıntı çıkarıyor.
Âmâ yine de güzeldir

ALpWaR24

ALpWaR24

Üye
    Konu Sahibi
x plore benimde çok sevdiğim bi dosya yöneticisidir ama android sürümü hiç olmamış çok gerisinde kalmış diğerlerinin ve kopyalamayı oda yapmıyor malesef :)