Karşılaştırma Sony xperia sp vs s4 mini

Sponsorlu Bağlantılar

sata3

sata3

Üye
    Konu Sahibi
Sony xperia sp vs s4 mini
hangisini alayım kamera önemli yavaş da olmasın başka öneri de yapabilirsiniz max 1000 tlnexus 4 zaten piyasada yok gibi

leonidas42

leonidas42

Üye
Hocam Discovery Elite'e Bakabilirsiniz...

fk555897

fk555897

Üye
Nokia Lumia 1320 920'den daha iyi donanıma sahip. Tek eksisi kamerası. Kamera fazla önemli değilse 1320 daha iyi idare eder.

• Beğen
Tepkiler: mısto61
leonidas42

leonidas42

Üye
Hımm O Zaman Kesinlikle Nokia'dan Uzak Dur S4 Mini Derim...

• Beğen
leonidas42

leonidas42

Üye
Eğer Artırabilirseniz G2 Tabi Harika Bir Makinedir Kendisi...

• Beğen
sata3

sata3

Üye
    Konu Sahibi
lumia 920 eledim sony xperia sp vs s4 mini

yusuf1998x

Üye
s4 mini al. ben sp alcaktim on kamerasi 0.3 mp mis o yuzden almadim s4 mini aldin

• Beğen
leonidas42

leonidas42

Üye
Hocam Xperia Sp'nin Ekranı Daha Büyük Ve Daha Kaliteli Özellikleri İse Hemen Hemen Aynı.

• Beğen

yusuf1998x

Üye
ikiside ayni ozelliklerde. sadece ufak tefek farklar var. ben sp alicaktim alttaki led isigi hosuma gitmisti ama sony arayuzunu sevmedigim icin s4 mini aldim

• Beğen
sata3

sata3

Üye
    Konu Sahibi
ikiside ayni ozelliklerde. sadece ufak tefek farklar var. ben sp alicaktim alttaki led isigi hosuma gitmisti ama sony arayuzunu sevmedigim icin s4 mini aldim
yani donanım olarak nasıl spbirde rica etsem s4 mini nin fotoğraflarını atabilirmisiniz kendi çektiğin

yusuf1998x

Üye
nasil fotograf atildigibi bilmiyorum. ama isterseniz google gorsellere yazin herturlu cikar. eger bi sorunuz olursa cevaplarim sp hakkindada biliyorun herseyi alirken baya arastirdim

• Beğen
sata3

sata3

Üye
    Konu Sahibi
nasil fotograf atildigibi bilmiyorum. ama isterseniz google gorsellere yazin herturlu cikar. eger bi sorunuz olursa cevaplarim sp hakkindada biliyorun herseyi alirken baya arastirdim
s4 minide 1.5 gb ram olması kendine çekiyor

• Beğen
Tepkiler: yusuf1998x

yusuf1998x

Üye
bu arada sp nin ekrani hd 1280 720 ve gpusu andreno 320.
s4 mininin ekrani qhd 960 540 ve gpusu andreno 305.
sp oyun konusunda daha iyi gibi ama ikiside ayni grafikleri sorunsuz oynatiyorikiside pisman etmez

• Beğen
sata3

sata3

Üye
    Konu Sahibi
bu arada sp nin ekrani hd 1280 720 ve gpusu andreno 320.
s4 mininin ekrani qhd 960 540 ve gpusu andreno 305.
sp oyun konusunda daha iyi gibi ama ikiside ayni grafikleri sorunsuz oynatiyor
ben o kadar oyun meraklısı değilimişlemciler aynımı

yusuf1998x

Üye
kamera olarak ikiside 8mp. kimisi sp daha iyi cekiyor diyor kimisi s4 mini. bu arada s4 mini tek elle kullanilabiliyor bas parmak ekranin her kosesine yetisiyorislemciler aynisnapdragon 400 dual core 1.7ghz. ikisindede ayni

• Beğen
sata3

sata3

Üye
    Konu Sahibi
kamera olarak ikiside 8mp. kimisi sp daha iyi cekiyor diyor kimisi s4 mini. bu arada s4 mini tek elle kullanilabiliyor bas parmak ekranin her kosesine yetisiyorislemciler aynisnapdragon 400 dual core 1.7ghz. ikisindede ayni
kamer s4 mini daha iyi diyorlar

Üst Alt