Nexus 5 Almamanın 2 Sebebi !

Sponsorlu Bağlantılar

Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
Nexus 5 Almamanın 2 Sebebi !
1. Sebep şu : Parasına göre Kamerası kötü. 8 mp
2. Sebep En önemli sebep ! : Arka kapağı pürüzlü o yüzden bir süre sonra Yıpranıyor Ve Telefonu inşaata eğgidirseniz Telefon Sarı leke kapıyor ve leke çıkmıyor ! Çok gıcık olursunuz arka kapağa Kapak Ciddi leke kaparsa kapak çöp olur yıkanamaz Yıkarsan bile çıkmıyor

PesimisT*

Üye
Cok ciddi sorunlarmis. (!)

• Beğen
Tepkiler: tugsahh32, .NeXuS., Türe ve 1 kişi daha

Emre

Üye
2.çi sebep için baya uğraşmışsın :kop:

Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
bu gün olmazsa yarın olur Verilen oaraya yazık o telefona o telefonu alacaklarına Galaxy s4 , LG G2 veya Xperia z alabilir √

Emre

Üye
  • Beğen
Tepkiler: ugurkartal09, .NeXuS., The SLayeR ve 2 diğerleri
Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
ya git harbi kafayı bulmuşsun sen ne içtin, Sen şimdi dersinki en iyi telefon motorola ve vestel dersin :D

Moto_G

Üye
Hmm tamam

muhammedayvaz

muhammedayvaz

Üye
bence nexus 5 almamak için bir sebep yok

• Beğen
Tepkiler: avast
UpOneTR

UpOneTR

Üye
Tercih meselesi dostum.

• Beğen
Tepkiler: avast
Peroksit54

Peroksit54

Üye
Insanlar ıhtıyaclarına gore telefon alırlar. Senin telefondan beklentilerin nedir. Önce bunun cevabını bul sonra telefon al.

Nexus 5 bir aydır kullanıyorum tamamen performans uzerine telefon sade ve hızlı + tasarımı şık. Yani bizim insanımız sadece gorduklerınle değerlendiriyor samsung menülere sikko uygulamaları yükleyip goz boyamaktan baska bir sey yapmıyor

• Beğen
Tepkiler: muhammedayvaz, .NeXuS. ve avast
Invoke

Invoke

Üye
1. Parasına göre en iyi telefon, kamerası gayet iyi. Aslında mp ile kamera hesabı yapanlara hiç cevap bile yazmamak lazım.

2. Vuhuuu

• Beğen
Tepkiler: Dede, .NeXuS., Türe ve 3 diğerleri
avast

avast

Üye
1. Parasına göre en iyi telefon, kamerası gayet iyi. Aslında mp ile kamera hesabı yapanlara hiç cevap bile yazmamak lazım.

2. Vuhuuu
Hahaha :D abi bende beyaz kullaniyorum leke yok 3 ay oldu resim atarim isterseniz :D 2.side cektigimiz resimler nexus5 kullanici klubunde var kamera ortada :D bana gore bos konu insanlari yanlis bilgilendiriyo gerci birisi 1200 liraya s4 alin en iyisi o diyosa cevap vermeden kacmak lazim ama tutamadim kendimi :D

• Beğen
Tepkiler: TeknoÖmer, tugsahh32, .NeXuS. ve 1 kişi daha
Siycey

Siycey

Üye
Kafayımı yedin En iyi telefon markaları 1. SONY 2. Samsung
Hayir 1.Lg 2.sony o samsungu sayma bile
Fanboyluğa gerek yok önemli olan kaputun altında yatan
Üstünde yazan yazıdan daha önemli şeyler var içindeki yazılımın stabil olması gibi veya telefonun içindeki parçalar gibi yani sony lg samsung demek yerine içindekilere bakmak lazım sadece kağıtta yazanlarda yeterli değil içindeki android veya yazılım da o kadar kusursuz olacak ki donanımla uyumlu çalışacak

NEXUS

NEXUS

Üye
Nexus 5 almak için sebebler:
1. O fiyata en iyi telefon
2. Kamerasıyla çekilen fotoğraflara bak bakalım iyimi kötümü.
3. Çok uğraştın galiba bu sorun için.
4. Tasarım en iyi telefonlardan biri
5. Almak için en iyi sebeb: android l sonraki güncelleme ve sonrasını alacak.
6. Donanımı çok iyi

• Beğen
Tepkiler: kamikaze456 ve tugsahh32
NEXUS

NEXUS

Üye
Ayriyeten konuyu açtığına göre nexus 5 kullanmıyorsun

Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
Hahaha :D abi bende beyaz kullaniyorum leke yok 3 ay oldu resim atarim isterseniz :D 2.side cektigimiz resimler nexus5 kullanici klubunde var kamera ortada :D bana gore bos konu insanlari yanlis bilgilendiriyo gerci birisi 1200 liraya s4 alin en iyisi o diyosa cevap vermeden kacmak lazim ama tutamadim kendimi :D
2 sene sonra kirleniyor o kapaklar işte İnşaatcıysan eğer kirlenir hemen o kapaklar

• Beğen
Tepkiler: Peroksit54

Üst Alt