Telefon Tavsiyesi Telefon Önerileriniz

Sponsorlu Bağlantılar

Moto_G

Üye
Huawei p6 nasıl bilen varmı

VarsakLi07

VarsakLi07

Üye
    Konu Sahibi
lg g3 oyunlarda kasar deniyor ben çok oynarım öyle sıkıntılatı olurmu ?

VarsakLi07

VarsakLi07

Üye
    Konu Sahibi
ya ben lg adını fazla duyuramadı samsung nokia gibi onun için tereddüt ediyorum özellikleri fevkalade ama herşey özelliklerle bitmiyorki

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Z2, M8, Note3 ve Lumia 1520. Dediklerinin hepsini çok rahat karşılayacaktır ama 2000+ parayı bir telefona veriyorsan uygulamalardan maksimum verimi hak ediyorsundur o yüzden Lumia 1520 almanı tavsiye etmem. Kullandığımdan biliyorum.

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
lg g3 :spr

mycom

mycom

Üye
m8 veya lg g3 al bence. Telefonun hakkını vermişeler

Seglopsi

Seglopsi

Üye
2.000 TL civarındaki bütün telefonlar istediğin özellikleri karşılar. Bence hangisi hoşuna giderse onu al.
katılıyorum. ben g2 almaya gittim. gear fit hediyesi vardı ondan s5 aldım mesela. z2, m8, g3, s5, note3(n9005) hemen hemen aynı performansa sahipler. hangisi seni cezbederse onu al. mesela z2 ve s5 su geçirmiyor. s5 de kalp sensörü vs var, g3'de 2k ekran var, m8'de dual ultrapixel kamera var, note3 daha büyük ekrana sahip vs.. herbirine bakıp hoşuna gideni al derim.
lg g3 oyunlarda kasar deniyor ben çok oynarım öyle sıkıntılatı olurmu ?
gpu zaten 2k çözünürlüğü kaldırabilecek kadar başarılı. kasma olmayacaktır.

VarsakLi07

VarsakLi07

Üye
    Konu Sahibi
katılıyorum. ben g2 almaya gittim. gear fit hediyesi vardı ondan s5 aldım mesela. z2, m8, g3, s5, note3(n9005) hemen hemen aynı performansa sahipler. hangisi seni cezbederse onu al. mesela z2 ve s5 su geçirmiyor. s5 de kalp sensörü vs var, g3'de 2k ekran var, m8'de dual ultrapixel kamera var, note3 daha büyük ekrana sahip vs.. herbirine bakıp hoşuna gideni al derim.
gpu zaten 2k çözünürlüğü kaldırabilecek kadar başarılı. kasma olmayacaktır.

hocam bende s5 alıcam galiba performans nasıl birde bende alsam gear fit hediye olurmu ?

Seglopsi

Seglopsi

Üye
hocam bende s5 alıcam galiba performans nasıl birde bende alsam gear fit hediye olurmu ?
Aldığım zaman kampanyası vardı sanırım. Araştır istersen biraz belki hediyesi olan mağaza vardır.

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Babalar gününe özeldi o

Üst Alt