Telefon Tavsiyesi beyler sizce hangisi

Sponsorlu Bağlantılar

41hakan18

Üye
    Konu Sahibi
beyler sizce hangisi
Sony M2 mi Lg g2 mini mi ?

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
sonynin şekli güzel bence

0MG90

0MG90

Üye
M2

Invoke

Invoke

Üye
M2.

ByKatre

ByKatre

Üye
VAlla İkiside İyi :oke:

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
M2

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
ikiside güzel fakat sony nin tarzini daha cok begeniyorum tavsiyem m2

messevim

messevim

Üye
M2 yi tercih ederdim ben.

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
m2 ama ekrankı kötü ya 1000 tl lik telefona o ekran olmaz hem tft hem çözünürlüğü hd bile değil :D şaka gibi ya eğer yapabilir isen biraz daha ekle lumia 925,nexus 5,lg g2 al üst seviye telefonun olsun senin karşılaştırdıkların üst seviyeye biraz yakın ama orta seviye olan telefonlar

lumia 925,nexus 5,lg g2 bu telefonlardan birini al kafan rahat olsun :D

Invoke

Invoke

Üye
Bence de nexus 5 al. =P

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu ve Dede
KayraBey

KayraBey

Üye
g2 al...

Ottoman Slap

Ottoman Slap

Üye
M2

3onur5

3onur5

Üye
z1 compact hariç hiç bi mini o satış fiyatlarını haketmiyor

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu ve Invoke
0MG90

0MG90

Üye
Z1 Compact'da hak etmiyor. 1800 lira ne demek? İthalatçı garantili 1329 lira başka sitelerden alırsanız 1200'e kadar düşer ama cihazın kronik sorunları olduğundan anında iade edeceksiniz.

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Z1 Compact'da hak etmiyor. 1800 lira ne demek? İthalatçı garantili 1329 lira başka sitelerden alırsanız 1200'e kadar düşer ama cihazın kronik sorunları olduğundan anında iade edeceksiniz.
Tabi onlarda kabul ederse

3onur5

3onur5

Üye
O zaten mini degil compact :D
compact binevi küçük mini anlamını taşır.

nasıl haketmiyor telefon büyük firmaların çıkarttığı en iyi telefonlarla kapışıcak özellikte diğer miniler gibi kıytırık bişey değil 1.2 ghz 5 mp 8 mp kamerası yok 1gb rami yok g2 ile karşılaştırılcak seviyede s4 ile karşılamaz bile bence sonuna kadar hakediyor

• Beğen
0MG90

0MG90

Üye
compact binevi küçük mini anlamını taşır.

nasıl haketmiyor telefon büyük firmaların çıkarttığı en iyi telefonlarla kapışıcak özellikte diğer miniler gibi kıytırık bişey değil 1.2 ghz 5 mp 8 mp kamerası yok 1gb rami yok g2 ile karşılaştırılcak seviyede s4 ile karşılamaz bile bence sonuna kadar hakediyor
Ben özelliklerine bir şey demedim zaten. Sorunları orada değil. Yazmaktan sıkıldım o yüzden Google'a yaz bak ve kamerası da 20 MP gibi çekmiyor akşama doğru. Ödüllü bir lens bu kadar kötü olabilir yani.

• Beğen
Invoke

Invoke

Üye
Ya ona bakarsak ne Z2 ne M8 ne 1520 vs... Hiç biri hakketmiyor. Z1C onlara göre yani bu fiyatlara göre normal denilebilir.