güç kaynagı

Sponsorlu Bağlantılar

BLACKHAKAN

Üye
    Konu Sahibi
güç kaynagı
arkadaşlar bunu bi arkadaştan 2.el alcam temiz kullanmış sızce nasıldır tam 400w verirmi yorumlarınızı bekliyorum iyi forumlar

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
evereste güvenme :oke: pek dandik bir markadır kendisi

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
power nasıl temiz kullanılırki. Takarsın durur yerinde. Evereste güvenme hasanın dediği gibi 2 ay sonra başlar pancar motoru gibi çalışmaya. Akımı da vermez adam gibi bilgisayarın performansına kadar düşürür.

• Beğen
Tepkiler: L-LumieRe

BLACKHAKAN

Üye
    Konu Sahibi
tm beyler sagolasiniz birde foem var tanidik bilgisayarcida foem 400w ona ne dersiniz

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
inanki bende :D ama bence evereseden iyidir :D

BLACKHAKAN

Üye
    Konu Sahibi
beyler birde benim anakart modelim Pegatron IPX41-D3 chipset Intel. İşlemcim ise Intel Pentium 6800 3.3 GHz fakat ben yeni ekran kartı almak istiyorum modeli de Ati Radeon HD 7770 GDDR5. Bu ekran kartı benım anakartıma uyar mı? Bir de ekran kartı işlemciyi darboğaz eder mi?

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
uygun bir sıkıntı olmaz. 7770 için gerçek 400watt bir powerla sıkıntısız kullanabilirsiniz.

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye

BLACKHAKAN

Üye
    Konu Sahibi
xigmatek 400 watt psu bu nasıl beyler

BLACKHAKAN

Üye
    Konu Sahibi
beyler guc kaynagi ile alakasi yok ama bisi sormak istiyorum benim islemcim intel pentium 6800 ekran kartida ati radeon hd 6350 512mb video bellegi 64bit birde 4gb ram var ben bu sistemle counter strike hlobal offansivefe en dusjk ayarlarda 60fps aliyorum bi hafta ati radron hd 7770 alcam bu ayarlarda kac fps olur tahmininizce tesekkurer

Üst Alt