Haber Kasım Ayı Itibariyle Dünya'da Ve Türkiye'de Mobil Işletim Sistemleri Kullanım Yüzdeleri

Sponsorlu Bağlantılar

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
    Konu Sahibi
Kasım Ayı Itibariyle Dünya'da Ve Türkiye'de Mobil Işletim Sistemleri Kullanım Yüzdeleri
Dünya genelinde :
Android %41,44
iOS %22,01
Series 40 %13,52
Symbian %5,4
Samsung OS %4,75
Bilinmeyen %4,14
Blackberry OS %3,8
Windows Phone %1,97
Diğer %2,97

Türkiye'de :
Android %66,19
iOS %18,14
Symbian %4,63
Series 40 %4,57
Windows Phone %4,35
Samsung OS %0,54
Bada %0,53
BlackBerry OS %0,48
Diğer %0,57

Ekim Ayı Sonuçları İçin Tıklayın

• Beğen
Tepkiler: Buğra

enterneoll

enterneoll

Üye
Android almış başını gidiyo. bu arada wp çok düşükmüş %1 ve türkiyede %4 gerçekten çok düşük ben daha fazladır diye bekledim

MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
Elinizdeki bilgiler eski. Wp ekosistemi BB ekosistemini geçeli 6'aydan fazla oldu. Ve şu anki dünya pazar payı %4 civarı. Araştırma yapıp bilgileri tazeleyin derim.

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
    Konu Sahibi
enterneoll

enterneoll

Üye
tablo isimlerine bakarsanız 2013 kasım yazıyor

MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
Maalesef güncel değil işte. Şu habere bakarsanız buradaki bilgilerin yanlış olduğunu görürsünüz. 3. Olan bir işletim sistemini burada blackberry'nin gerisinde göstermişsiniz.

tamam hadi :) senin için %20 olsun kızma telefonun yinede işe yarar

Neyi kanıtlamaya çalışıyorsunuz?

• Beğen
Tepkiler: mehsevim
enterneoll

enterneoll

Üye
tamam şu an bu haberi yapan adam yalan söylüyo haberde yanlış zaten tablolar paintten yaptık biz onları hepsi wp'yi geride göstermek için

MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
tamam şu an bu haberi yapan adam yalan söylüyo haberde yanlış zaten tablolar paintten yaptık biz onları hepsi wp'yi geride göstermek için

Kimse size yalan haber yaptınız demedi. Neden savunmaya geçtiniz. Var olan bir yanlışlığı düzettim sadece.

• Beğen
GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
Ortada tartışmaya sebep olacak bir durum yok gençler... Adam bir yanlışı düzeltmiş sadece.

MaxipmaN

Üye
bu değerler geçen ay da aynıydı? sanki

• Beğen
Tepkiler: MCR Killjoy
PriZm

PriZm

Üye
Arkadaş bu kullanım tablosunu neredeyse her ay burada paylaşıyor.O zaman hepsi yanlıştı??

• Beğen
Tepkiler: MCR Killjoy
Never Back Down

Never Back Down

Üye
Arkadaş bu kullanım tablosunu neredeyse her ay burada paylaşıyor.O zaman hepsi yanlıştı??
tabi hocam hepsi yanlış maxicep te ki üyeler hiç doğru bişey paylaşmazki zaten
adam 920 ye para verdiya biyerde kendini avutması gerek
neyse ben konuya birdaha bişey yazmıyorum devam siz hayırlı geceler

MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye

Demekki yanlışmış? Bu sitedede Wp'nin BB'i geçtiği haberi yapılmıştı. Ama buradaki değerler tam tersini işaret ediyor. İşin garip yanı ben bu analizi yapan kurumun sitesinde böyle bir tablo bulamadım. Bir adet buldum oda 2012'ye ait.
tabi hocam hepsi yanlış maxicep te ki üyeler hiç doğru bişey paylaşmazki zaten
adam 920 ye para verdiya biyerde kendini avutması gerek
neyse ben konuya birdaha bişey yazmıyorum devam siz hayırlı geceler

Benim kendimi avutmaya ihtiyacım yok. Bu sistemi isterse ben tek kullanayım dünyada. Beni memnun ediyorsa gerisini iplemem. Ama ortada çelişkili bir durum var. Sen bunu anlamakta güçlük çekiyorsun.

• Beğen
PriZm

PriZm

Üye
Konuyu baştan sona okudumda;
Cidden, neden herkes birden savunmaya geçti?

Arkadaş ister wp ci olsun ister ios cu olsun buraya kanıt niteliğinde bir bilgi bıraktı ve gidecekken topa tuttunuz.Hiçbir anlam veremedim açıkçası.

• Beğen
Tepkiler: mehsevim ve MCR Killjoy
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Forum kurallarını tekrardan hatırlatmam gerekli sanırım

boran9999

boran9999

Üye
İnsanlarımızın karakteristlik özelliği ;Adres soran birine, sorulan yeri bilmese bile bir yer tarif etmek. çünkü türk'üz abi biz, bilmesek bile biliyoruz, yorum yapıyoruz. ;)

Bir yerde okumuştum çok hoş:oley

Üst Alt