Lg G2 Mi Bb Z10 Mu?

Sponsorlu Bağlantılar

turgutilbars

turgutilbars

Üye
    Konu Sahibi
Lg G2 Mi Bb Z10 Mu?
Arkadaşlar canım sıkıldı iphone 4s'in yerine farklı bir işletim sistemi istiyorum. Galaksy s3 ten sonra androidden soğudum. Ve aklıma takıldı black berry kendi işletim sistemini kullandığı için androidden daha stabildir diye tahmin ediyorum. Donanım ne olursa olsun. Şimdi çekirdekçi varsa aranızda yazmasın lg g2 kullanan varmı? Z10 ile karşılaştırma açısından.

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
BlackBerry'de iş yok, stabil de değil. LG G2 al geç :)

• Beğen
Tepkiler: Silinen üye 2512066, .caner. ve HighCore
HighCore

HighCore

Üye
Arkadaşlar canım sıkıldı iphone 4s'in yerine farklı bir işletim sistemi istiyorum. Galaksy s3 ten sonra androidden soğudum. Ve aklıma takıldı black berry kendi işletim sistemini kullandığı için androidden daha stabildir diye tahmin ediyorum. Donanım ne olursa olsun. Şimdi çekirdekçi varsa aranızda yazmasın lg g2 kullanan varmı? Z10 ile karşılaştırma açısından.

Ya ben çiğdem severim :D:D

Ama şaka maka bi yana lg g2 kullanan arkadaşlarım var onların hiç sorunu olmuyor oyun olsun ısınma olsun. Ama bence güncelleme açısında z10 daha rahat alır güncelleme tabiki bu 2 model farklı sistemlerde çalışıyo ama z10 daha çok güncelleme alır

Birde sen telefonu ne amaçla kullanacaksın buda önemli. Oyun meraklısıysan lg g2 daha rahat olur senin için ama yok ben internet de gezinirim dersen ikiside bu konuda seni tatmin edecektir kendi seçimine kalmış bişey

Hayırlısı olsun şimdiden:)

• Beğen
Tepkiler: .caner.
Invoke

Invoke

Üye
G2 eminim, son kararım.

turgutilbars

turgutilbars

Üye
    Konu Sahibi

Ama şaka maka bi yana lg g2 kullanan arkadaşlarım var onların hiç sorunu olmuyor oyun olsun ısınma olsun. Ama bence güncelleme açısında z10 daha rahat alır güncelleme tabiki bu 2 model farklı sistemlerde çalışıyo ama z10 daha çok güncelleme alır

Birde sen telefonu ne amaçla kullanacaksın buda önemli. Oyun meraklısıysan lg g2 daha rahat olur senin için ama yok ben internet de gezinirim dersen ikiside bu konuda seni tatmin edecektir kendi seçimine kalmış bişey

Android kullandığım müddetçe telefonu yeniden başlatmam gerekebilirmiş. Ben telefonu yeniden başlatmakla mı uğraşacağım. Android arka planda sürekli şişiyormuş.

turgutilbars

turgutilbars

Üye
    Konu Sahibi

İleride yavaşlama olabilirmiş. Ram şişmesi vs. Ben yeniden açıp kapamakla uğraşamam. Z10 nasıl stabil mi mesela androide göre ram şişer mi meselâ?

turgutilbars

turgutilbars

Üye
    Konu Sahibi
İleride yavaşlama olabilirmiş. Ram şişmesi vs. Ben yeniden açıp kapamakla uğraşamam. Z10 nasıl stabil mi mesela androide göre ram şişer mi meselâ?
Hocam kullanmadan telefonu şöyle bi doldurmadan belli olmuyor. G2 de android. S3 ü gördük 4 çekirdekti sözde.

Invoke

Invoke

Üye

Android aslında gittikçe iyileşiyor, G2 çok iyi bir donanıma sahip S3 gibi sorun yaşacağınızı sanmam ;ama androidde iş biraz da kişiye düşüyor. Valla nasıl ifade edeyim kendimi bilmiyorum "Benim 512mblık telefonumda niye şişmiyor bu ram" =P diyeceğim, ordan "yav he he" diye çıkacak wpciler ioscular bilmemneciler neyse işte... Sorun olmaz.

muratcan1999

muratcan1999

Üye
Ram mi şişiyor o nasıl oluyor

LimePie

LimePie

Üye
lg g2 alın bb z10 boş iş

turgutilbars

turgutilbars

Üye
    Konu Sahibi
ArkadŞlar niye boş iş sebepleri neler? Biraz detaylandırım lütfen?

muratcan1999

muratcan1999

Üye
Bi kere BlackBerry çöküyor lg g2 almayı düşünüyorum ve şiddetle tavsiye ederim

muratcan1999

muratcan1999

Üye
Android öyle ama root ve rom ile harikalar yaratılabilir

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
g2 kullanıyorum :) mutluyum

turgutilbars

turgutilbars

Üye
    Konu Sahibi
g2 kullanıyorum :) mutluyum
Hocam allah rızası için bana ekran görüntülerinizi paylaşır mısınız ne kadar uygulama yüklü hafızanın ne kadarı dolu. Rica ediyorum nasıl mutlusunuz görebilir miyim :) mutluluğunuza belki bende ortak olurum :)

Üst Alt