Private Message V1.2.3

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Private Message V1.2.3
Yenilikler:
# Fix the desktop sms dialog interface and then return without refresh issue #

Görseller:

Market Linki:

de_la_vega_66

de_la_vega_66

Üye
ne işe yarıyo bu uygulama? amacı ne?

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: de_la_vega_66
de_la_vega_66

de_la_vega_66

Üye
Ama adında private yani özel mesaj diyo. Özel olmasını sağlayan şey nedir acaba. Ayrıca konudan bağımsız nacizane bi eleştri : açıklama yazmayışının sebebi açıklamanın çince olması değil. Sen hiç bi paylaşımında açıklama, kurulum notu vs yazmıyosun.

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Ama adında private yani özel mesaj diyo. Özel olmasını sağlayan şey nedir acaba. Ayrıca konudan bağımsız nacizane bi eleştri : açıklama yazmayışının sebebi açıklamanın çince olması değil. Sen hiç bi paylaşımında açıklama, kurulum notu vs yazmıyosun.
açıklama yazmak zorunda değilim ama benim zaten paylaştığım konularda uygulamanın isminden ne işe yaradığı belli oluyor :)

de_la_vega_66

de_la_vega_66

Üye
yanlış. eğer bi paylaşım yapıyosan bence açıklama yazmak zorunda olmalısın. çünkü;
1- herkes senin kadar anroid bilgisine sahip olmayabilir. uygulamanın ne işe yaradığını nasıl kurulduğunu bilmeyebilir. belki birinin bu uygulamaya çok ihtiyacı var ama anlamadığı için indirmiyor olabilir.

2- herkes ingilizce bilmeyebilir. dolayısıyla private message'in ne anlama geldiğini anlayamayabilir.

En azından uygulamanın ne işe yaradığını 1 cümle ile açıklamanda çok fayda var "bence"

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Kurulumu herkes biliyordur :) bugüne kadar kuramayan kimse görmedim.
kendinizde söylüyorsunuz herkes ingilizce bilmeyebilir benim bildiğimi kim söyledi :)

• Beğen
Tepkiler: BLooD_ReG
de_la_vega_66

de_la_vega_66

Üye
Kurulumu herkes biliyordur :) bugüne kadar kuramayan kimse görmedim.
kendinizde söylüyorsunuz herkes ingilizce bilmeyebilir benim bildiğimi kim söyledi :)

kurulumdan bahsetmemin sebebi Bu Linkte paylaştığın oyun. hala kurmaya çalışıyorum :D

• Beğen
de_la_vega_66

de_la_vega_66

Üye
daha önce oyun kurmadıysanız bu konuya bakmanız gerekiyor üstte sabit konu.
https://www.maxicep.com/forum/konu/android-oyun-yukleme-resimli-anlatim.551567/
tek farkı android/obb içine atmanız gerekmektedir.

daha önce çok oyun kurdum sıkıntı yok o konuda ama obb içine atılması gerektiğine dair yazı linkin altında kalmış görmemişim. az önce gördüm kusura bakma :D konu kaynadı gitti ama sen benim niyetimi anladın diye düşünüyorum ;)

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
daha önce çok oyun kurdum sıkıntı yok o konuda ama obb içine atılması gerektiğine dair yazı linkin altında kalmış görmemişim. az önce gördüm kusura bakma :D konu kaynadı gitti ama sen benim niyetimi anladın diye düşünüyorum ;)
Normal kurulumun dışında bir kurulum olan oyunlarda konunun en altında belirtiyorum

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Açıklamasında şöyle diyor:

Holo-tipi basit bir SMS şifreleme programı. Bu uygulamayla istediğiniz mesajlaşma gizliliğini elde edebilirsiniz. Yakın arkadaşlarınızı bu uygulamaya ekleyin. Bu kişilere gönderdiğiniz özel mesajlar burada görünür ve yalnızca siz görebilirsiniz. SMS'iniz güven içerisinde saklanır, herkes göremez. Uygulama arka planda çalışmaya ihtiyaç duymaz. Desteklediği diller: İngilizce, Japonca, Geleneksel Çince, Basitleştirilmiş Çince.

• Beğen
BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Teşekkürler kardeşim

• Beğen
de_la_vega_66

de_la_vega_66

Üye
Açıklamasında şöyle diyor:

Holo-tipi basit bir SMS şifreleme programı. Bu uygulamayla istediğiniz mesajlaşma gizliliğini elde edebilirsiniz. Yakın arkadaşlarınızı bu uygulamaya ekleyin. Bu kişilere gönderdiğiniz özel mesajlar burada görünür ve yalnızca siz görebilirsiniz. SMS'iniz güven içerisinde saklanır, herkes göremez. Uygulama arka planda çalışmaya ihtiyaç duymaz. Desteklediği diller: İngilizce, Japonca, Geleneksel Çince, Basitleştirilmiş Çince.

açıklama için teşekkür ediyorum..

• Beğen
Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
Konuyu paylasan arkadas linki atip gidiyor maksat mesaj sayisini arttirmak :D bi sekilde gider markettende indiririz bilader. Aciklama falan yap baride ne oldugunu anlayalim.

Üst Alt