Wazapp & Whatsup Hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

Rastaman_35

Rastaman_35

Üye
    Konu Sahibi
Wazapp & Whatsup Hakkında
Arkadaşlar herkese iyi bayramlar dilerim. Bir sorum olacak ve çok kısa. Whatsapp uygulamalarının gizlilik politikası nasıl? demek istediğimi anlamışsınızdır sanırım. Mesajlar medyalar başkaları tarafından görülüyor mu ya da istense elde edilebilir mi yoksa whatsapp politikası çerçevesinde mi bu olaylar?

pRime.

pRime.

Üye
whatsapp yolladığınız ve aldığınız herşeyi görüp kullanabilir. rehberinizi whatsapp ile senkronize ettiğiniz anda whatsapp bunu kullanıp satma iznine sahip olur.
ama bu bilgiler öncelikle ve yalnızca whatsapp'a gider. onlar evet diyene kadar başkalarıyla paylaşılmaz.
bu nedenledir ki whatsapp bazı ülkelerde yasaklıdır.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Dede
KayraBey

KayraBey

Üye
whatsapp yolladığınız ve aldığınız herşeyi görüp kullanabilir. rehberinizi whatsapp ile senkronize ettiğiniz anda whatsapp bunu kullanıp satma iznine sahip olur.
ama bu bilgiler öncelikle, yalnızca whatsapp'a gider. onlar evet diyene kadar başkalarıyla paylaşılmaz.
bu nedenledir ki whatsapp bazı ülkelerde yasaklıdır.
Ama kullanması zevkli :)

pRime.

pRime.

Üye
Ama kullanması zevkli :)
güzel bir alternatif olmadığı için mecburen kullanıyoruz tabi ama ben şahsen bu gerçeklerin farkında olarak ne yazdığıma ve yolladığıma dikkat ediyorum.

Puck

Puck

Üye
Her türlü izleniyoruz takip ediliyoruz merak etmeyin ne kadar kullansanız da kullanmasanız da

pRime.

pRime.

Üye
Her türlü izleniyoruz takip ediliyoruz merak etmeyin ne kadar kullansanız da kullanmasanız da
evet ama konu izlenip izlenmemek değil. whatsapp'ın bilgileri paylaşıp paylaşmadığı.

• Beğen
Tepkiler: Dede
Rastaman_35

Rastaman_35

Üye
    Konu Sahibi
resmi whatsapp programını n9da kullanmadığımız için sorma gereği duydum ama sonuçta veriler whatsa gidiyor direkt olarak. teşekkürler arkadaşlar. :)

Yani wazzap ın ya da whatsup bın kendi sunucusu yok bi nevi ara bağlantı gibi veriler tgalala coderusa felan gitmiyor demi :):):)

fnldstntn

Üye
resmi whatsapp programını n9da kullanmadığımız için sorma gereği duydum ama sonuçta veriler whatsa gidiyor direkt olarak. teşekkürler arkadaşlar. :)

Yani wazzap ın ya da whatsup bın kendi sunucusu yok bi nevi ara bağlantı gibi veriler tgalala coderusa felan gitmiyor demi :):):)
uygulamaların ikiside tamamen whatapp altyapısını kullanıyor yani arada başka biryerlere uğramıyor fakat programcılar konuşmaları kişileri vs kendilerine gönderecek kod yerleştirebilir fakat olsaydı muhtemelen ortaya çıkardı...

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Canlar sadece whatsapp değil butun sesli gorsel ve yazılı dökumanlar kayıt altındadır. Sanmayınki giden gelen kutusu silinince hersey bitti. Ve kayıt altına izinsin akınmadı ihlal tacizi olsada mecburidir. Bir gun bir olay olursa belki suclu gorunen sucsuz gizli belgelerle sucsuz olduğu ortaya cıkabilir. Siz sex yada komididen korkmayın emin olun operator calısanlarıda bizim gibidir. Hatra diger devletlerde en ust makamlar bile. Ama kim olursa olsun yasa dışı sohbet orgut uyusturucu vs diyalog gecerse bilin ki kacarınız yok. İstersrniz sifreli konussunlar yine belli olur bu yuzden gizli brlgeleri seviyorum. Varsın bilgileri saklasınlar yeterki niyetiniz doğal olsun sınırı aşıp intikam yasa dısı gruplara ve zarar edici pkan yapmayın. Bu sistemlerden gizli yapsanızda Allah en çirkin tuzakları bozandır. Hz. Yusuf aleyhisselamı unutmayın.

Üst Alt