Blackberry 2018'de Lider Olacağını Iddia Ediyor!

Sponsorlu Bağlantılar

CiaCelebrity

Üye
    Konu Sahibi
Blackberry 2018'de Lider Olacağını Iddia Ediyor!
Günümüzde yokları oynayan cep devine göre, 5 yıl sonra tablet diye bir şey kalmayacak!
BlackBerry CEO'su Thorsten Heins, tabletlerin 2018'de tamamen tarih olacağı görüşünde...
5 yıl içinde artık tablet sahibi olmanın bir anlamı kalmayacak" diyen Heins, Bloomberg'e verdiği ropörtajda "belki daha büyük ekranlı bir şeyler göreceğiz ama birkaç yıl sonra göreceklerimiz kesinlikle tabletler olmayacak. Tablet, başlı başına iyi bir piyasa modeli değil" diyerek sözlerine devam etti.

Android ve iOS'lu tabletlerin patlama yaptığı bu günlerde BlackBerry patronunun bu enteresan iddiasına şaşırmamak elde değil. Ama Heins'ın şaşırtıcı iddiaları bu kadarla da sınırlı değil: "5 yıl içinde, BlackBerry, mobil bilgisayar piyasasının lideri olacak. Bunun için de elimizden geleni yapıyoruz" diyor Heins. "Elimizden gelen en çok payı kapacağız fakat bir kopyacı asla olmayacağız." diyerek de, Apple ve Samsung gibi, birbirlerini "hırsızlıkla" suçlayan rakiplerine taş atmayı da ihmal etmiyor...

mehmettech

mehmettech

Üye
ben ne diyeyim şimdi buna?????????????

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN
seco_can_can

seco_can_can

Üye
2018 e kim öle kim kala bu çatışmalar android ios vs yeminle magazin işine döndü resmen hülya gülbene gülben sibele sibel hülyaya aynı bu :D

• Beğen
Tepkiler: .caner.
mehmettech

mehmettech

Üye
Yav bu adam satilmak üzere değilmiydi bu lafları nasıl diyo anlamadim 1milyar dolar mi ne zarar ettik diyordu!

• Beğen

Samet.25

Sacma sapan tasarimlar ile biraz zor lider olur bu tasarimi marketi sistemi komple duzenlemesi lazim artik akilli telefonu alan kitle yuzde 80 genc ve bb nin tasarimi genclere hic hitap etmiyo

• Beğen

MaxipmaN

Üye
ne içmiş bu ya :ehe

• Beğen
Tepkiler: .caner. ve mehmettech
fk555897

fk555897

Üye
Mobil bilgisayar diyor ama şu ana kadar BlackBerry'nin adını bilgisayar veya tablet ile duymadık. Bu özgüven nereden geliyor.

Samet.25

Adama sen ne diyon la degisik diyesim geldo

• Beğen
narnia16

narnia16

Üye
Bu kafa neyin kafası bilmiyorum ama baya iyiymiş. Kim bilir ne içti :D

• Beğen
Uhops

Uhops