Bluestacks Grafik Sorunu Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

you're

you're

Üye
    Konu Sahibi
Bluestacks Grafik Sorunu Yardım
Çözüm?

Uhops

Uhops

Üye
Sorunun tam ismi veya fotoğraf yok mu?

Aligzl94

Aligzl94

Üye
o proğram lanet bişey onun yüzünden kriz geçirdim. Hiç kurma bile o şeyi. neredeyse 1 hafta onu kurmak için uğraştım (izin yetki olmadığı için kurmuyordu yönetici profiliyle girmeme ramen). Sonrada sileyim dedim gene sorun. Neyseki o bozuk harddiskte kaldıama yok illa kullanmak istiyorum dersen sorunu tam olarak yaz bi çözüm var ise söyleyelim

• Beğen
Tepkiler: Samet.25
marist

marist

Üye
o proğram lanet bişey onun yüzünden kriz geçirdim. Hiç kurma bile o şeyi. neredeyse 1 hafta onu kurmak için uğraştım (izin yetki olmadığı için kurmuyordu yönetici profiliyle girmeme ramen). Sonrada sileyim dedim gene sorun. Neyseki o bozuk harddiskte kaldıama yok illa kullanmak istiyorum dersen sorunu tam olarak yaz bi çözüm var ise söyleyelim

O kadar abartma istersen ben gayet güzel bir şekilde kurdum ve oynurdum senin pc de sorun vardır.

Hatayı tam olarak anlayabilsek belki buluruz bir çözüm ?

Samet.25

2gb ekran karti istiyodu galiba sorun bu saniri.

marist

marist

Üye
Olabilir. Ekran kartın yetersiz kalıyordur.

Aligzl94

Aligzl94

Üye
O kadar abartma istersen ben gayet güzel bir şekilde kurdum ve oynurdum senin pc de sorun vardır.

Hatayı tam olarak anlayabilsek belki buluruz bir çözüm ?
olabilir sen kullanabildin de ben kullanamadım bide internet gerektiren oyunları açmıyor. Ben şimdi konuyu görünce tekrar araştırdım alpha versiyonunu buldum onu kullamaya çalışacam

marist

marist

Üye
olabilir sen kullanabildin de ben kullanamadım bide internet gerektiren oyunları açmıyor. Ben şimdi konuyu görünce tekrar araştırdım alpha versiyonunu buldum onu kullamaya çalışacam

internet bağlantısı yoksa açmaz tabi.
Kurdun mu onu ?

Aligzl94

Aligzl94

Üye
internet bağlantısı yoksa açmaz tabi.
Kurdun mu onu ?
elbette internet bağlantım var ama bağlantı kumaya çalışmadı bile. Bide ne hevesle indirniştim oyunu. En sonunda seni yapanın ... dedim ve kaldırdım(ama iki dosya silinmedi arka planda açık dedi)

marist

marist

Üye
Net bağlantısı varsa neden açmadi yaw :allalla:

Üst Alt