Öneri Bana Bi Tane Telefon Önerseniz

Sponsorlu Bağlantılar

keremmmmm33

keremmmmm33

Üye
    Konu Sahibi
Bana Bi Tane Telefon Önerseniz
Arkadaşlar herkes gmd diyecek ama ben bu telefona fazla güvenmiyorum fiyatı özelliklerine göre çok çok iyi nie böyle birda hani telefon güzel ince ama ben biraz sakarım yere düşersem ekran çizilirmi

muratvemine

muratvemine

Üye
Yere dusurursen kirilir bile kardesim.Ozen gosterirsen, hayirlisiyla bir sey olmaz.
Gmd alman iyi olur, kasko yaptirirsin, ekran jelatini ve kilif kullanirsin.Genpa veya telpa 2 yil garantili olarak alirsin.
Telefona suda dokulse, ekranida kirilsa kasko karsilar.Kasa ve ekran cizikleri vs. Vs. gbi sorunlarida ekran jelatini ve kilif ustesinden gelir

JosephLion

JosephLion

Üye
kardeş en iyisi lumia ben şuan android kullanıyorum telefon alırsam kesin lumia alırım

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
:) lumia tavsiye etmem marketi henüz hazır değil şimdilik android ilerde lumia

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
  • Beğen
Tepkiler: gıwıliler ve IrResistible

PYTHONs

Üye
Xperia SP öneririm.

Samet.25

Uzun süredir android kullanan birisi olarak söylüyorum üst düzey android de kullandım orta düzeyde düşük düzeyde bidaha telefon alırsam ne lumia ne android İphone alıp geçicem. Bana karşı cıkanlar olabilir herkesin fikrine saygım var ama neden derseniz Apple store çok iyi İOS gayet stabil kalite var güncelleme desteği çok iyi daha ne olsun android aldık ne güncelleme var ne bişey Android market berbat uygulamalar oyunlar iosdan portlandıgı için çoğu uygulama üst düzey androidde bile stabil değil

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
Uzun süredir android kullanan birisi olarak söylüyorum üst düzey android de kullandım orta düzeyde düşük düzeyde bidaha telefon alırsam ne lumia ne android İphone alıp geçicem. Bana karşı cıkanlar olabilir herkesin fikrine saygım var ama neden derseniz Apple store çok iyi İOS gayet stabil kalite var güncelleme desteği çok iyi daha ne olsun android aldık ne güncelleme var ne bişey Android market berbat uygulamalar oyunlar iosdan portlandıgı için çoğu uygulama üst düzey androidde bile stabil değil
eğerki param olsa 5s alırım ama
g2yi işlemcisi iyi olduğundan herhangi bi problem yaşamıyorum o yüzden aldım

Samet.25

eğerki param olsa 5s alırım ama
g2yi işlemcisi iyi olduğundan herhangi bi problem yaşamıyorum o yüzden aldım
kardeşim haklısında bıktırdı bu android ya kasmıyacak oyun kasıyo sistemlede alakası yok portlamalar düzgün olmayınca sıkıntı cıkıyo arkadasa s3 aldık geldik eve real racing 3 yükledik telefon nasıl kasıyor bi gör :D

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
kardeşim haklısında bıktırdı bu android ya kasmıyacak oyun kasıyo sistemlede alakası yok portlamalar düzgün olmayınca sıkıntı cıkıyo arkadasa s3 aldık geldik eve real racing 3 yükledik telefon nasıl kasıyor bi gör :D
valla kardeş oyun oynucaksan wp de iyi değilki şimdi hani oyunlar paralı haklısın tabi

Lohengram

Lohengram

Üye
:) allah allah demekki benim cihazda stabil
bak sen gördünmü bana torpil geçmiş
Güldürdün ya Allahta seni güldürsün :thumbup:LG Optimus 4X alman daha mantıklı bence hem
aklında soru işareti kalmaz.

• Beğen
Tepkiler: Samet.25
attach97

attach97

Üye
F/P açısından GMD öneririm

Invoke

Invoke

Üye
Telefondan ne bekliyorsun hacı, bir de max bütçe nedir, bunları söyle, yardımcı olmaya çalışalım...

best1905

best1905

Üye
asıl iphone kasıyor ios 7 de arkadaşın var 4s i menüde bile kasıyor benim s3 mini roket gibi üstüne bide apple da pc den birşeyde atılmıyor çok kapalı iosun bir ayrıcalığı kalmadı artık android geçti 1600 1700 lira 4s e verceğine s4 htc one gibi süper telefonları alabilirsin

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
asıl iphone kasıyor ios 7 de arkadaşın var 4s i menüde bile kasıyor benim s3 mini roket gibi üstüne bide apple da pc den birşeyde atılmıyor çok kapalı iosun bir ayrıcalığı kalmadı artık android geçti 1600 1700 lira 4s e verceğine s4 htc one gibi süper telefonları alabilirsin
tamam belki 4s kötü olabilir ios 7de ama iosun stabilliğine laf yok şimdi
bende g2 var android tabi param olsa i5s alırım

best1905

best1905

Üye
tamam belki 4s kötü olabilir ios 7de ama iosun stabilliğine laf yok şimdi
bende g2 var android tabi param olsa i5s alırım
daha ne olcak cezanımı istiyorsun g2 çokmu ucuz 4s le yakın birbirine o zaman 4s alsaydınya :D

Üst Alt