Tavsiye Lumia 920 Pil

Sponsorlu Bağlantılar

Dejavuex

Dejavuex

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 920 Pil
selam arkdaslar daha önce böyle Bi konu açmıştım fakat düzelme yok pil süresi 9 saat yazıyo dedim yüzde 20 iken 10 iken takıyorum ondan oluyo dedim ama hala aynı bu sefer kapanana kadar bekledim sıfırdan dolsun dedim yüzde 100 dolu ama yine 9 saat yazıyo ve bu durum iyice rahatsız etti beni neyden kaynaklanıyor olabilir ?

efege

Üye
Ayarlarınız nasıl?3g açık mı?ekran parlaklığı nasıl?arka planda çalışan uygulamalar neler?wifi açık mı?goz atma açık mı?

Dejavuex

Dejavuex

Üye
    Konu Sahibi
Ayarlarınız nasıl?3g açık mı?ekran parlaklığı nasıl?arka planda çalışan uygulamalar neler?wifi açık mı?goz atma açık mı?
ekran parlaklık otomatik,3g hep açık arka plan sadece whatsapp gerisi engelli göz atma kapalı evde olduğum için wifi sürekli açık.

efege

Üye
Ekran parlaklığını otomatikte değil dusukte kullanın.3g yi 2g yapın.wifiyi sadece kullanacağınız zaman açın.o şekilde deneyin.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Ekran parlaklığını otomatikte değil dusukte kullanın.3g yi 2g yapın.wifiyi sadece kullanacağınız zaman açın.o şekilde deneyin.
oldu 3310 :ehe

benim parlaklık oto. göz atma açık. konum açık. wifi ve şebeke bayaa kullanırım ama lazım olduğunda. ara sıra oyun. 1 gün gidiyor.

Dejavuex

Dejavuex

Üye
    Konu Sahibi
oldu 3310 :ehe

benim parlaklık oto. göz atma açık. konum açık. wifi ve şebeke bayaa kullanırım ama lazım olduğunda. ara sıra oyun. 1 gün gidiyor.

şarj %100 yaptığınızda kullanım kaç gün yazıyo bende 9 saat yazıyo 1 gün bile değil :D :D

BelaMonte

BelaMonte

Üye
şarj

şarj %100 yaptığınızda kullanım kaç gün yazıyo bende 9 saat yazıyo 1 gün bile değil :D :D
17 saat filan olması laazım. bence o yazıyı aldırma, zaten gerçeği döylemiyor boşver :)

Dejavuex

Dejavuex

Üye
    Konu Sahibi
17 saat filan olması laazım. bence o yazıyı aldırma, zaten gerçeği döylemiyor boşver :)

şimdi bütün konum bulma xbox bildirim vs vs vs baya bi şey kapattım kullanacağım şekilde açtım.
Dışarda Ekran Parlaklığı : Orta 2g internet kullanacağım zaten whatsapp ve twitter yoğun kullanıyorum.

Şarjı şuan 0'layıp tekrardan şarj edeceğim bakalım bişy fark edicek mi :)

BelaMonte

BelaMonte

Üye
şimdi bütün konum bulma xbox bildirim vs vs vs baya bi şey kapattım kullanacağım şekilde açtım.
Dışarda Ekran Parlaklığı : Orta 2g internet kullanacağım zaten whatsapp ve twitter yoğun kullanıyorum.

Şarjı şuan 0'layıp tekrardan şarj edeceğim bakalım bişy fark edicek mi :)
bence 0 lama. zarar verir bataryaya. eğer sıfırlamana 1 2 ay geçmişse yap. ben öyle duydum

Dejavuex

Dejavuex

Üye
    Konu Sahibi
bence 0 lama. zarar verir bataryaya. eğer sıfırlamana 1 2 ay geçmişse yap. ben öyle duydum

0lamadan kastım şarjı sonuna kadar kullanıp tekrar şarj edicem yani :) telefonu alalı 2 ay oldu veya olmadı :)

BelaMonte

BelaMonte

Üye
0lamadan kastım şarjı sonuna kadar kullanıp tekrar şarj edicem yani :) telefonu alalı 2 ay oldu veya olmadı :)
tamam işte. sonuna kadar kullanırsan zarar gelir diye duydum. Tamam sen yap ama bir kere yap daha yapma.
bak bu linktekileri uygula:

• Beğen
Tepkiler: Dejavuex
Dejavuex

Dejavuex

Üye
    Konu Sahibi
tamam işte. sonuna kadar kullanırsan zarar gelir diye duydum. Tamam sen yap ama bir kere yap daha yapma.
bak bu linktekileri uygula:

valla bu akşam memlekete gidicez şuan %60 bakalım deneyelim, teşekkürler bunu okumuştum ama denememiştim.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Dejavuex
Dejavuex

Dejavuex

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar farklı bi önerisi olan var mı deneyip faydasını gören ? batarya uygulamaları tasarrufdan çok zarar zaten kullanmıyorum.

Üst Alt