Öneri Lumia 625 Iyimi?

Sponsorlu Bağlantılar

kafkef57

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 625 Iyimi?
Nokia c5-06'dan akıllı telefonlara geçme zamanı geldi telefonda aradığım özeliikler.Net yeterli hızda olsun bir kaç ufak oyun oynatsın ve stabil olsun istiyorum.Bütçem 850 tl lumia 625 veya başka modeller hakkında önerilerinize açığım

Kerim.

Kerim.

Üye
Discovery al derim daha iyi ekran,performans vs olarak.ama wp istiyorum dersen 625de guzel telefon.

kafkef57

Üye
    Konu Sahibi
discoveryide düşündüm aslında ama telefonu 2-3 yıl kullanmam gerekcek aynı stabilitede olması gerekiyo discovery hakkında da çokca olumsuz yorum okudum kafam karıştı GMD hakkında

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
tam sana gore 625

caglar b

caglar b

Üye
625 yerine üzerine birazdaha koy 820 al

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
625 çok iyi telefon fakat bataryası çıkarılamıyor. Sizce bu bir dezavantaj mı? Bir de benim tavsiyem Lumia 720 :)

kafkef57

Üye
    Konu Sahibi
625 çok iyi telefon fakat bataryası çıkarılamıyor. Sizce bu bir dezavantaj mı? Bir de benim tavsiyem Lumia 720 :)

Aslında pek bi sorun oluşturacağını sanmıyorum şarj aleti var sonuçta :D çıkarılsa tabi daha iyi olursa 720 biraz pahalı vatandan almayı planlıyorum tasarımı hoşuma gitti aslında biraz inerse onuda düşünebilirim.

Peki L720 ile L625 arasında tasaraım v.s den başka belirgin bir fark var mı?

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Nokia c5-06'dan akıllı telefonlara geçme zamanı geldi telefonda aradığım özeliikler.Net yeterli hızda olsun bir kaç ufak oyun oynatsın ve stabil olsun istiyorum.Bütçem 850 tl lumia 625 veya başka modeller hakkında önerilerinize açığım

Dostum 625 gayet güzel bir cihaz uzun süreli kullanmak istiyorsun stabil bir telefon uzun vadede sana tek sorunu oyun olur. Oyun çok seven biriysen 1GB ramli cihaz alman ilerisi için büyük avantaj olur. En ucuz 1GB ramli WP cihazı L820. Ama yok ben sosyal medya normal telefon işlemleri ve hızlı internet güncel programlar istiyorum oyunla aram yok yada belli başlı basit oyunlarla idare ederim dersen L625 seni mutlu edecektir.
aslında pek bi sorun oluşturacağını sanmıyorum şarj aleti var sonuçta :D çıkarılsa tabi daha iyi olursa 720 biraz pahalı vatandan almayı planlıyorum tasarımı hoşuma gitti aslında biraz inerse onuda düşünebilirim.

Peki L720 ile L625 arasında tasaraım v.s den başka belirgin bir fark var mı?
Donanımsal olarak bir fark yok ama aynı ekran çözünürlüğü olması ve L720 ekranı daha küçük olduğundan aynı çözünürlükte olsa ekran L625'ten daha kaliteli olacaktır. WP 'ları birbirinden ayıran en büyük donanım ram olayı ki bu iki cihazda 512MB ramli.

kafkef57

Üye
    Konu Sahibi
Dostum 625 gayet güzel bir cihaz uzun süreli kullanmak istiyorsun stabil bir telefon uzun vadede sana tek sorunu oyun olur. Oyun çok seven biriysen 1GB ramli cihaz alman ilerisi için büyük avantaj olur. En ucuz 1GB ramli WP cihazı L820. Ama yok ben sosyal medya normal telefon işlemleri ve hızlı internet güncel programlar istiyorum oyunla aram yok yada belli başlı basit oyunlarla idare ederim dersen L625 seni mutlu edecektir.
Donanımsal olarak bir fark yok ama aynı ekran çözünürlüğü olması ve L720 ekranı daha küçük olduğundan aynı çözünürlükte olsa ekran L625'ten daha kaliteli olacaktır. WP 'ları birbirinden ayıran en büyük donanım ram olayı ki bu iki cihazda 512MB ramli.

Bu telefon 2-3 yıl idare edermi peki hangisini öneririsiniz kesin olarak?

MaxipmaN

Üye
1gb ramlı lumia al

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
alabılırsen 820 yi kaçırma ama yok dersen 625 le 720 arasında aman aman fark yok denemez cunku 2014 sonunda bızde 4gye gecıcez ve 625 4g yı desteklıyor

kafkef57

Üye
    Konu Sahibi
alabılırsen 820 yi kaçırma ama yok dersen 625 le 720 arasında aman aman fark yok denemez cunku 2014 sonunda bızde 4gye gecıcez ve 625 4g yı desteklıyor

1000 TL ZOR GİBİ GÖZÜKÜYOR AMA 625 KAFAMA DAHA YATTI...

mehmettech

mehmettech

Üye
Tm 625 sana göre .....

Kerim.

Kerim.

Üye
discoveryide düşündüm aslında ama telefonu 2-3 yıl kullanmam gerekcek aynı stabilitede olması gerekiyo discovery hakkında da çokca olumsuz yorum okudum kafam karıştı GMD hakkında
Sorabilirsin soracagin varsa

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Bu telefon 2-3 yıl idare edermi peki hangisini öneririsiniz kesin olarak?
Dediğim gibi beklentilerin yazdığım gibiyse seni götürür ama oyun beklentisi olan birini o kadar süre götürmez. Hatta şuan bile bazı baba oyunlar 1GB ram istemeye başladı.

kafkef57

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar hepinize teşekkürler 625 şuanki kararım olurda para bulursam 820 dusunurum 625 çözünürlüğü yeterli olur değilmi o konuda sıkıntı çıkmaz inş.

AHKE

AHKE

Üye
dezavantaj bence çikarilmayan batarya olması
yedek batarya alternatifi olmaz bence

AHKE

AHKE

Üye
s3 mini ye bk mesela
sony xperia l ye bak (batarya birlesikmi bilmiorum)

Üst Alt