Öneri Bizde Döndük Sonunda ))

Sponsorlu Bağlantılar

matchless

matchless

Üye
    Konu Sahibi
Bizde Döndük Sonunda ))
yaklaşık 15 yıldır nokia kullanıcısıydım. lumıa 900 umun sapıtmasından sonra artık bır degısıklık yapmak gerektıgını anladım.. bıraz bekledım lumıa 1020 nın burada pıyasaya cıkmasını .. daha sonra beklemekden vazgectım ve bır galaxy s4 aldım.. cok yogun oldugum ıcın kurcalamaya zamanım olmuyor.. eve gelıp kurcalamaya basladıgım zaman yorgun oldugum ıcın uyuyakalıyorum )) rıcam s4 le neler yapabılırım? kullanan arkadasların bazı ozellık ve tercıh edılen uygulamalarnı onermesını rıca edıyorum ..

big.LITTLE

big.LITTLE

Üye
yaklaşık 15 yıldır nokia kullanıcısıydım. lumıa 900 umun sapıtmasından sonra artık bır degısıklık yapmak gerektıgını anladım.. bıraz bekledım lumıa 1020 nın burada pıyasaya cıkmasını .. daha sonra beklemekden vazgectım ve bır galaxy s4 aldım.. cok yogun oldugum ıcın kurcalamaya zamanım olmuyor.. eve gelıp kurcalamaya basladıgım zaman yorgun oldugum ıcın uyuyakalıyorum )) rıcam s4 le neler yapabılırım? kullanan arkadasların bazı ozellık ve tercıh edılen uygulamalarnı onermesını rıca edıyorum ..

Biraz daha araştırıp biraz daha iyi olan g2 alınabilirdi ama 15 yıllık Nokia kullanmadan sonra s4 uçak mekiği gibi gelir pişman etmez sizi:ah:bira:

• Beğen
Tepkiler: .caner.
matchless

matchless

Üye
    Konu Sahibi
g2 nedır hocam ) ayrıca bu kıes mıdır nedır neden baglanamıyorm ben buna?

WanWan

Üye
Biraz daha araştırıp biraz daha iyi olan g2 alınabilirdi ama 15 yıllık Nokia kullanmadan sonra s4 uçak mekiği gibi gelir pişman etmez sizi:ah:bira:

kullanmayı bilmeyen kardeşimize bir süre sonra s4 kağnı nokia ise her zaman yürüyen bir arabadır 1-2 ay sonra kim uçak mekiği görür kardeşimiz

• Beğen
Tepkiler: kerem28yuksel, q0nzalez ve Esendağlı
matchless

matchless

Üye
    Konu Sahibi
nokıa yı ben severım hepde sevecem ) ıkıncı telefonum nokıa zaten. neyse arkadaslar bu kıes mıdır nedır ne yaptıysam baglayamadım telefona? nedır bunun sırrı? bıde şu jelly bean olayı nedır?

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
nokıa yı ben severım hepde sevecem ) ıkıncı telefonum nokıa zaten. neyse arkadaslar bu kıes mıdır nedır ne yaptıysam baglayamadım telefona? nedır bunun sırrı? bıde şu jelly bean olayı nedır?

Kies programını açıp telefonunu usb kablosu ile bilgisayara bağladığında programın otomatik algılaması lazım. Bende öyleydi. Jelly Bean ise Android denen işletim sisteminin sürümlerinden birinin adı. Örnek: Android 2.3.6 = Gingerbread --------- Android 4.0.4 = Ice Cream Sandwich -------- Android 4.2.1 = Jelly Bean -------- Android 4.4 = Kit Kat vs. vs. diye gider...

matchless

matchless

Üye
    Konu Sahibi
Bende 4.2.2 yaziyor daha ust bir surum varmi?

kerem28yuksel

Üye
s4 alip kurcalayamamak cok kotu koyar insana lan :)

• Beğen
Tepkiler: WanWan ve erdi_s
matchless

matchless

Üye
    Konu Sahibi
pekı kıese neden baglanamıyorm bır bılgısı olan varmı. yenıden kaldırıp kurmalar baska usb lere takmalar herseyı denedım denenmesı gereken sadece usb ıle baglandıgım zaman usb aygıtı tanımıyor dıyor

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
pekı kıese neden baglanamıyorm bır bılgısı olan varmı. yenıden kaldırıp kurmalar baska usb lere takmalar herseyı denedım denenmesı gereken sadece usb ıle baglandıgım zaman usb aygıtı tanımıyor dıyor
Sürücüleri yükledinmi?
Uygun driverleri yükledikten sonra tanıması gerekiyor

matchless

matchless

Üye
    Konu Sahibi
herseyı yukledım ama sanırım baska bır sorun var

Üst Alt