Nba 2k14 V1.0

Sponsorlu Bağlantılar

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
Nba 2k14 V1.0

İndir:

• Beğen
Tepkiler: Buğra

pusatt

pusatt

Üye
teşekkürler bakalım 14 nasıl mış

Anil-D

Anil-D

Üye
Teşekkürler

batudinho39

batudinho39

Üye
Paylasim icin tesekkurler oyundan izlenimlerim avrupa takimlari yok 550 mb yer kapliyor s3 minide ara sira takilmalar var grafikler 13 ten biraz daha kotu bana beta surumu gibi bir izlenim verdi umarim guncellenir tesekkurler

goztepe25

Üye
Teşekkürler :)

Buğra

Buğra

Admin
Market linki yok mu?
Birde 2k13 2gb a yakin yer kapliyor bu neden 550mb :hmmm

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
markette yok henüz

symbianname

symbianname

Üye
Ow deniyorum

anilari35

anilari35

Üye
kardeş yapma ya bu yandex disk 20 kb le indiriyo ya off be tam sevindim ya offneyseki apk mania yetişti imdadımıza

• Beğen
Tepkiler: EmReRoĞlU
anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

İncİnat

İncİnat

Üye
ben zippy e yüklemiştim yönetici arkadaşlar değiştirmiş herhalde isterseniz tekrar yükleyebilirim zippy e

anilari35

anilari35

Üye
kardeş konuyu senmı açtın ? D bunlar senın konunu kendisi gibi göstermişler eğer sen açtıysan

brhn34

brhn34

Üye
Play storede olmadan nasil oluyorda buldunuz anlamadim ???

pusatt

pusatt

Üye
Ben 10 dk ya indirdim üye ol tamam

İncİnat

İncİnat

Üye
Konuyu ben acmistim hangi hakla ustunuze aliyorsunuz konuyu kardesim

tirisis07

tirisis07

Üye
Paylasim icin tesekkurler oyundan izlenimlerim avrupa takimlari yok 550 mb yer kapliyor s3 minide ara sira takilmalar var grafikler 13 ten biraz daha kotu bana beta surumu gibi bir izlenim verdi umarim guncellenir tesekkurler
çözünğrlük ayarları değiştiriliyormu ?
Nba da avrupa takımlarının ne işi var ki ?

batudinho39

batudinho39

Üye
Nba 2k14 te euroleague ekipleri var bu sene fb ulker anadolu efes olimpiacos gibi

Üst Alt